Wpis z mikrobloga

Nie zamierzam odstawiać roweru na jesień do garażu. Jak sie przygotować na deszcz i błoto? Jakie ciuchy? Zeby nie było zimno i nie zatrzymywały potu.
I jakie okulary? Nabawiłam sie infekcji po ostatnich wojażach i wygladam jak ofiara przemocy domowej:/

#rower
  • 13
@LadyWasp: a, Pani. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jaki masz rower? Na pewno warto zainwestować w lekkie błotniki, okulary o profilu zaokrąglonym albo dobrze przylegające z każdej strony zamknięte takie jakby gogle lotnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Da się znaleźć. Z resztą jak poradzisz się w jakimś Evans Cycles o odzież do commutingu na jesień to Ci bardzo fajnie doradzą. Na pewno zainwestuj
@LadyWasp: no to rękawiczki zimowe - patrz żeby miały długi ten 'golf' na nadgarstek bo nie wystaje skóra: http://media.mikesport.pl/media/catalog/product/cache/1/image/37fe0abd698b5b4f654c538d67a25d39/1/4/14141209_428_v1_m56577569830807275.png
na górę dla mnie wystarczy koszulka i softshell + jak zimno to jeszcze koszulka termiczna powinno dać radę. Pod kask lubię kominiarkę, ale niektórzy jadą na dwóch buffach.
Na nogi zakładam krótkie i długie spodnie i mi styka, można dołożyć jeszcze ocieplacze na łydki. No i owiewki obowiązkowo bo umrzesz :D Na
@LadyWasp: stacjonarny nie. spinning jeśli już. ale mimo wszystok prawdziwy do -10°C można wyprowadzać na jazdę. I oczywiście ja Ci opisałem idealny setup :D zamiast tego można jechać normalnie w ciepłej kurtce. Po prostu wygoda nie ta ;)
@LadyWasp: trochę stracisz. i spinning ok ale nie na zajęciach. po prostu siadasz i kręcisz. a trenażer najlepszy :D bo zajęcia spinningowe to nie rower. ja brałem na smartfona 1-1.5h filmu i wio w stałym tempie, czasem lekki interwał :D kadencje wyrabia i łydkę.