Wpis z mikrobloga

no mirony, na dobry początek tygodnia cegłówka w ryj i reality check gdy siedzisz w robo podekscytowany, że z nią gadasz i rozmowa klei się jak nigdy. nie ma to jak po 4 miesiącach dowiedzieć się, że jesteś tym słynnym CUMPLEM, bo tak jakoś się zbliżyła z 'przyjacielem' i tak jakoś są razem xD i w sumie czemu by miała ze mno nie gadać, możemy iść przecież na piwo.
#logikarozowychpaskow krecić z kimś, żeby #!$%@?ć w #friendzone
perfidnie, już po 2 latach #tfwnogf wszystko wchodzi na dobry tor. ale #!$%@?... koledzy #przegryw 'y, nie ta to inna, szkoda #!$%@? czasu na smuty.
ale dajcie plusa na pocieszenie, bo serce mi pękło. lekko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #gorzkiezale ##!$%@?
papiez_ - no mirony, na dobry początek tygodnia cegłówka w ryj i reality check gdy si...

źródło: comment_RQKWYESiLrGPdCVdDmBSzVgMGvduCjr9.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
i czego ośle oczekujesz?


@kobiaszu: mordo, jak mi pisze, że "mam pana X i jest idealnie" a potem się chwali że idzie do niego na noc to bankowo po to, żeby się podroczyć.

@pwec: sam się #!$%@?łem swoim oczekiwaniem na happy end, dlatego #!$%@? i szukam dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@papiez_: po co odpisujesz i sie kompromitujesz skoro Ci tak napisala, trzeba bylo napisac ze Cie to nie interesuje - niech sie pochwali kolezankom a Ty masz to w dupie i tyle a nie pytanie kim dla niej jestes tss
  • Odpowiedz
@poszlem: nie dziwię się że wrzuciła Cię we friendzone


@ggggunit: Akurat w tym wypadku bynajmniej było dobrze użyte.

tam chyba nie szuka sie przyjaciol ( ͡° ͜ʖ ͡°) bynajmniej ja


Bynajmniej ja nie szukam tam przyjaciół - jest to poprawnie gramatycznie, składniowo gorzej.
  • Odpowiedz
@papiez_: A co za problem- bez seksu nie chcesz mieć kontaktu z dziewczyną? Prawda taka, że najlepiej mieć koleżanki bo przez nie najlepszy dostęp do innych kobiet. No i czasem możesz kumplom zapodać.
  • Odpowiedz
@papiez_: Ja to widzę tak, że po prostu przespałeś moment w którym o wszystkim się decyduje, czyli jakieś 2-3 spotkanie, ona nie chciała naciskać/albo od początku niczego nie oczekiwała. Miałem podobnie i obwiniam tylko siebie bo zamuliłem, oczywiście rozowy wykryl moja slabosc do niej i automatycznie chciala mnie wrzucic do fz. Zostało mi tylko zerwanie znajomości coby się dalej nie nakręcać. Od prawie 2 miesięcy zerowy kontakt, ostatnio dopytywała się mojej
  • Odpowiedz
@qoszmar:
zacznij znajomosc z nastawieniem na zwiazek
nie chciej tylko kolezanki
zostan kolega BO CO DZIEWCZYNA NIE MOZE MIEC KOLEGI? POWINIENES SIE Z NIA KOLEGOWAC BO ON PRZECIEZ MOZE MIEC KOLEGE xD
##!$%@?
juz nudni jestescie z tym tekstem, mam sie przyjaznic na sile?
  • Odpowiedz
@papiez_: ciężko mi powiedzieć co było między wami, bo to zależy od tego jak z Tobą rozmawiała, ale z moich doświadczeń wystąpiła jedna z dwóch opcji:
1) albo laska ma taki flirciarski styl rozmowy z facetami i po prostu nie umie inaczej zdobyć atencji faceta. Wiele takich, zwłaszcza jak laska jest śliczna, to często po prostu nie umie inaczej nawiązać znajomości z facetem, niż machając mu przed oczami cyckami. Wysyła fałszywe
  • Odpowiedz
@qoszmar: spoko, juz zostalem podsumowany jako kastrat i mianowany Sir Stooleyem, na podstawie jednego pytania na koniec rozmowy ( ͡ ͜ʖ ͡)
mysle, ze milo jej bylo z atencja od kilku osob i dobrze miec kumpla do #!$%@? jak mi fajnie w zyciu idzie
  • Odpowiedz
szkoda #!$%@? czasu na smuty.


@papiez_: I tego się trzymaj. Zerwij kontakt całkowicie i zobaczysz, trochę dupa cię poboli ale po kilku tygodniach zapomnisz o jej istnieniu. O ile nie jesteś jakimś mazgajem i #!$%@?ą ;) Wbrew pozorom i temu co piszą stuleje na mirko, jest sporo fajnych kobiet...
  • Odpowiedz