Wpis z mikrobloga

no mirony, na dobry początek tygodnia cegłówka w ryj i reality check gdy siedzisz w robo podekscytowany, że z nią gadasz i rozmowa klei się jak nigdy. nie ma to jak po 4 miesiącach dowiedzieć się, że jesteś tym słynnym CUMPLEM, bo tak jakoś się zbliżyła z 'przyjacielem' i tak jakoś są razem xD i w sumie czemu by miała ze mno nie gadać, możemy iść przecież na piwo.
#logikarozowychpaskow krecić z kimś, żeby #!$%@?ć w #friendzone
perfidnie, już po 2 latach #tfwnogf wszystko wchodzi na dobry tor. ale #!$%@?... koledzy #przegryw 'y, nie ta to inna, szkoda #!$%@? czasu na smuty.
ale dajcie plusa na pocieszenie, bo serce mi pękło. lekko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #gorzkiezale ##!$%@?
papiez_ - no mirony, na dobry początek tygodnia cegłówka w ryj i reality check gdy si...

źródło: comment_RQKWYESiLrGPdCVdDmBSzVgMGvduCjr9.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@marsellus1: po tekście, że możemy się przecież spotkać na piwo, napisałem, że chyba nie kuma albo dobrze udaje i nie dam się #!$%@?ć w friendzone który sama zawsze wyszydzała, że jak tak można. zakończenie znajomości chyba będzie najlepsze czo? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie potrzeba mi nowych kumpelek do #!$%@? pana.
  • Odpowiedz
@papiez_: 4 miesiace slodkiego #!$%@? na fb oraz pytanie 'kim dla Ciebie jestem?". Jedyna deklaracja kobiety jaka powinnes miec jest to, ze regularnie Twoj penis laduje w jej cipce a na Twoim stole pyszny obiad.

zerknij w majtki czy masz jeszcze jaja,
nawet mi Cie nie zal
  • Odpowiedz
@wyspiarka: poznalismy sie na tinderze, tam chyba nie szuka sie przyjaciol ( ͡° ͜ʖ ͡°) bynajmniej ja. troche kilometrow nas dzieli, wiec nie byla to relacja z widywaniem sie 4 razy w tygodniu. niemniej idzie blisko mnie na studia
@I_remember_You: nie kazda panna rozchyla uda po 2 tyg,co potrafie uszanowac. no ale przyjaciel juz wpada na noc xD
  • Odpowiedz
@wyspiarka: możliwe. ale watpie zeby chodzilo tylko seks, szczegolnie, ze z katolickiego domu. podobno nietknieta (tera juz bankowo xD)
@ggggunit: zazwyczaj grammar nazi, dzis jestem rozkojarzony jezeli moge sie wytlumaczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poszlem: no akurat kiedy zaczalem sie wkrecac i coraz blizej roku akademickiego xD a tu fajnie se #!$%@? na boku
  • Odpowiedz
@papiez_: jak laska z tindera to odrazu się chyba bierze taką na warsztat, lol.
różowe mają racje, przegapiłeś to co mogłeś mieć. bywa, jak nie ta to inna przynajmniej bedziesz wiedział na przyszłość, żeby od razu brać się do roboty
  • Odpowiedz