Wpis z mikrobloga

no mirony, na dobry początek tygodnia cegłówka w ryj i reality check gdy siedzisz w robo podekscytowany, że z nią gadasz i rozmowa klei się jak nigdy. nie ma to jak po 4 miesiącach dowiedzieć się, że jesteś tym słynnym CUMPLEM, bo tak jakoś się zbliżyła z 'przyjacielem' i tak jakoś są razem xD i w sumie czemu by miała ze mno nie gadać, możemy iść przecież na piwo.
#logikarozowychpaskow krecić z kimś, żeby #!$%@?ć w #friendzone
perfidnie, już po 2 latach #tfwnogf wszystko wchodzi na dobry tor. ale #!$%@?... koledzy #przegryw 'y, nie ta to inna, szkoda #!$%@? czasu na smuty.
ale dajcie plusa na pocieszenie, bo serce mi pękło. lekko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #gorzkiezale ##!$%@?
papiez_ - no mirony, na dobry początek tygodnia cegłówka w ryj i reality check gdy si...

źródło: comment_RQKWYESiLrGPdCVdDmBSzVgMGvduCjr9.jpg

Pobierz
  • 79
@wyspiarka: poznalismy sie na tinderze, tam chyba nie szuka sie przyjaciol ( ͡° ͜ʖ ͡°) bynajmniej ja. troche kilometrow nas dzieli, wiec nie byla to relacja z widywaniem sie 4 razy w tygodniu. niemniej idzie blisko mnie na studia
@I_remember_You: nie kazda panna rozchyla uda po 2 tyg,co potrafie uszanowac. no ale przyjaciel juz wpada na noc xD
@wyspiarka: możliwe. ale watpie zeby chodzilo tylko seks, szczegolnie, ze z katolickiego domu. podobno nietknieta (tera juz bankowo xD)
@ggggunit: zazwyczaj grammar nazi, dzis jestem rozkojarzony jezeli moge sie wytlumaczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poszlem: no akurat kiedy zaczalem sie wkrecac i coraz blizej roku akademickiego xD a tu fajnie se #!$%@? na boku