Wpis z mikrobloga

@kma1987: Cennik znajdziesz na ich stronie internetowej ;) Ja robiłem trochę więcej niż tylko zwężenie w pasie. Za zwężenie marynarki i spodni oraz skrócenie rękawów marynarki i koszuli zapłaciłem coś koło 125 złotych.
@goferek: @Cmada: mnie się może nie śpieszy, ale poprawki będą konkretne. Tak naprawdę to każdy wymiar do poprawy. Jeśli problem jest tylko z terminowością, to pół biedy. Byle żeby dobrze zrobili.
@goferek: Widzę, że edytowałeś post ( ͡º ͜ʖ͡º) Co masz na myśli pisząc o "konkretniejszych poprawkach" i do kogo odsyłali?
@kma1987: A u Ciebie Mireczku jakie to są konkretne poprawki?
@Cmada: zwężenie marynarki, chyba trochę skrócenie rękawów, zwężenie spodni w pasie i w nogawkach.
Ogólnie kupiłem garnitur i schudłem ponad 10 kilo, przez co leży teraz na mnie jak worek. A garnitur fajny, nie chcę wymieniać.
@Cmada: konkretniejsze = coś więcej niż skracanie rękawów itd. Na dopasowanie marynarki w barkach odesłali mnie na Rakowicką i później zawsze tam woziłem tego typu rzeczy. Niestety w ostatnim czasie ten krawiec chyba zmarł i póki co nie ma dla niego żadnej alternatywy :(
@goferek: Ile dałeś za taką przeróbkę? Bo jednak to jest chyba najbardziej skomplikowane miejsce jeśli chodzi o przerobienie gotowego garnituru i często lepiej po prostu kupić nowy garnitur.
@goferek: A byłeś zadowolony z tego krawca na Wybickiego? Szukam jakiejś alternatywy, jakby mi na Józefińskiej powiedzieli, że się nie podejmą. Kasa ma drugorzędne znaczenie (ale też bez przesady), ważne żeby było dobrze zrobione.