Wpis z mikrobloga

Paczcie #gdansk, jak #!$%@? głęboko w dupie mają ludzie pojęcie transportu publicznego.

Morena. Najgorzej skomunikowana dzielnica miasta, nawet ostatnio tory z niej #!$%@? na jakąś nowo budowaną kolejkę. Jeden pekaes z głównego na dwie godziny, czasem dojeżdżają tu taksówki, a za biedronką stoi dyliżans który wiózł Buddę do Birmy. Jedyna placówka oświatowa, dwudzieste liceum, jest jak #!$%@? latarnia morska na tym pełnym boleści i dreszczowców zadupiu.
Nie dziwi więc to, że każdy - powtarzam - każdy (nie licząc jednego #!$%@?, który przyjechał rowerem i jednego odzianego jak rycerz motocyklisty) wsiadł do swojego najlepszego, czterokołowego przyjaciela, i wybrał się w najbardziej pasjonującą podróż swojego życia od czasów, kiedy w podstawówce zaglądał koleżankom pod spódniczki. Niestety, niektórzy dojeżdżali z tak daleka, że nie starczyło dla nich miejsca w tej pilnie strzeżonej oazie. Zniesmaczeni i zestresowani o późniejszy powrót (no bo jak to, tutaj samochodu nigdy nie widzieli, może ukradną, porysują, albo co gorsza będą chcieli umyć szybki) szybko udali się na pierwsze, tegoroczne "zebranie z rodzicami".

#!$%@?, NIE WIERZĘ, JAK MOŻNA BYĆ TAKIM #!$%@? I PARKOWAĆ JAK OSTATNI #!$%@?.
Za przykład niech posłużą auta pooznaczane przeze mnie czerwonymi kółkami. Tak #!$%@?, jeszcze bliżej podjedźmy, bo jesteśmy #!$%@? leniwi i nie podejdziemy 150 metrów bo to #!$%@? siara. Janusz, podjeżdżaj pod samo wejście, niech widzą że mamy hajs. #!$%@? że #!$%@? się ze skarpy, wjeżdżaj tam (apropo debila w jeepie cherokee GDA XE25).
Taki mi #!$%@? ciśnienie podnieśli że ja #!$%@?. #!$%@?ą autobusów ile wlezie, poprowadzili nawet #!$%@? PKM i tramwaje na tą #!$%@?ą Morenę, przystanki są od 100 do 300 metrów od szkoły, ale nie #!$%@?, przyjadę samochodem bo #!$%@?. I zaparkuję pod samym wejściem (bo taki frajer też się trafił, i nawet siedział na wywiadówce w tej samej sali co ja).
No #!$%@?łbym wszystkich.

#trojmiasto #polska #melisa #boldupy ##!$%@? #januszeparkowania #januszekierownicy
maciekawski - Paczcie #gdansk, jak #!$%@? głęboko w dupie mają ludzie pojęcie transpo...

źródło: comment_tpw1qpVgOEjvsJGQfoEULHsgocQq7q4I.jpg

Pobierz
  • 12
#!$%@?ą autobusów ile wlezie, poprowadzili nawet #!$%@? PKM i tramwaje na tą #!$%@?ą Morenę, przystanki są od 100 do 300 metrów od szkoły, ale nie #!$%@?, przyjadę samochodem bo #!$%@?


Napisał wykopek i wbija zdjęcia ze swojego samochodu i jeszcze się burzy. Samozaoranie poziom master.
No #!$%@?, brawo, polecam zapoznać się z hasłem "logika".
#januszelogiki, #bekazpodludzi

I pamiętaj, jak usuniesz ten wpis - to będę wrzucać zrzuty ekranu, aż do porzygania....
@maciekawski: Kolego - no właśnie ta hipokryzja mnie rozbawiła, nie ważne że zaparkowałeś prawidłowo, ważne, że tak jak ci, których tak przeklinasz - sam przyjechałeś samochodem. Tyle nadajesz o możliwościach transportu zbiorowego... ale sam z niego nie skorzystałeś.
Czyli co?
Pospólstwo niech jeździ autobusem, ale ja pojadę samochodem, do tego pojadę po innych i od razu mi lepiej...
@maciekawski: jak pisalem, ze PKM bedzie wozic powietrze, to minusowaliscie :) co raz wiecej aut w GD, widac to po co raz wiekszych korkach, ludzie bogatsi i wygodniejsi i gdzie oni sie beda telepac 2 razy dluzej smierdzacym transportem miejskim :)