Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada

Mam pytanie do Mirków mających dziewczynę oraz tych co w przyszłości planują mieć partnerkę. Czy nie boicie się, że była bolcowana przez stado fagasów na brudstocku albo jak była na erasmusie to codziennie bolcował ją inny południowiec?

Powiedzmy sobie szczerze, często dziewczynom puszczają hamulce gdy są do tego sprzyjające okoliczności, przykładowo:
- jest daleko od domu (rodzinnej miejscowości lub miasta w którym żyje);
- jest pewna tego, że jej seksualne wybryki nie wyjdą na jaw (znajomi i rodzina się nie dowiedzą);
- "romantyczna" atmosfera;
- przystojny i chętny właściciel bolca;
- brak partnera lub jego tymczasowa nieobecność partnera (został w domu).

Takie sytuacje jak erasmus, festiwal muzyczny (niekoniecznie brudstock), wyjazd do pracy za granicę czy wycieczka zagraniczna sprzyjają ryzykownym praktykom seksualnym. Każdy kto był na Erasmusie wie jak się polki tam zachowują, tak samo jest w kurortach w krajach południowych, całkowity zanik hamulców, do tego są otoczone przez egzotycznych facetów, a wiadomo jak to działa na polki, nawet nie trzeba nigdzie jechać bo widać jak w Polsce się kleją do erasmusów. Spytajcie jakiegoś anglika jaką to dziewczynę najłatwiej wyrwać na jedną noc, na przygodny seks, odpowiedź jest jedna: polkę.

Czy z czystym sumieniem puścilibyście dziewczynę na semestr na erasmusa, czy na zbieranie truskawek czy inne sezonowe prace zagranico lub wycieczkę zagraniczną?

Wiadomo, jak dziewczyna się puszcza gdy nie ma chłopaka to tragedii nie ma bo w sumie to jej sprawa co tam robiła, ale z drugiej strony jak masz świadomość, że kiedyś twoja dziewczyna był na ersmusie to musisz sobie zdawać sprawę, że z dużym prawdopodobieństwem miała niezły maraton przez ten semestr na ersmusie.

Jak do tego podchodzicie, jak z tym sobie dajecie radę?
G.....2 - #rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada 

Mam pytanie do Mirków mają...

źródło: comment_XqJ1cUyz10r4RmXW5p4ZRaz3CcLPHPAA.jpg

Pobierz
  • 147
Tego nie wiem, ale myślę, że nie ma żadnej reguły. Jak się wyszumiała to pewnie jest nawet mniejsza szansa, że zdradzi, niż laska która do tej pory siedziała w piwnicy i nagle odkryła seks.


@janeeyrie: nie.

Zresztą to nie ma znaczenia, moim zdaniem problemem jest potrzeba całkowitej kontroli partnerki. Nie tylko teraz, ale nawet jej przeszłości. Jakoś nie słyszałam, żeby dziewczyny przy szukaniu chłopaka kierowały się zasadą, czy przypadkiem nie miał
@janeeyrie: taka ciekawostka - gdzieś widziałem badania statystyczne, w których wykazano, że kobieta która miała więcej niż iluś tam partnerów seksualnych (nie będe strzelał ilu bo nie pamiętam, ale to była niewielka liczba) ma duże szanse na rozwód w przyszłości (czyli utrzymanie jednego, stałego związku) może o to im chodzi
@Gaki1992: A ja nie rozumiem tego upatrywania sie w kazdej kobiecie jakiegos nieokrzesanego ruchadla. Pamietam ze w czasach gdy seks znalam jedynie z ksiazek od biologii juz sie spotkalam z opinia jakiejs "nowoczesnej" dziewczyny. Dlatego ze flirtowalam albo ubieralam sie wyzywajaco?
Nie. Ubieralam sie grzecznie, flitr to zenada, ale bylam mocno umalowana(gimbo bunt), wesola, usmiechnieta, wygadana, chodzilam na imprezy i jezdzilam za granice.
I juz pustaki mi przypisywaly metke kobiety wyzwolonej
@Anlany:

nauki nie oszukasz


Serdecznie uprasza się o nie robienie #!$%@? z nauki na rzecz pseudo inteligenckich pierdów z redpilla.
Każdy stulejarz tam wypisujący i twierdzący, że wasze wymysły na temat kobiet to ich 'ewolucyjne uwarunkowania' powinien przejść podstawowy kurs nt ewolucji, taki przynajmniej jak uczniowie w liceum z rozszerzoną biologią, nie wymagam takiego jak studencki kierunków przyrodniczych. Wybiórczość danych, badania z grupami tak dobranymi że ręce opadają to domena tego
@Zgagulec:

Serdecznie uprasza się o nie robienie #!$%@? z nauki na rzecz pseudo inteligenckich pierdów z redpilla. Każdy stulejarz tam wypisujący [...]


Nieudana próba zepchnięcia tematu na tory gównoburzy.

Wybiórczość danych, badania z grupami tak dobranymi że ręce opadają to domena tego pseudonaukowego bełkotu.


Podaj konkretne zarzuty - co, gdzie, jak, gdzie jest błąd i dlaczego badania są statystycznie błędne.

Na tych samych badaniach które prezentujesz mogę stworzyć elaborat, że faceci
@Gaki1992: osobiście za nic w świecie nie związałbym się z taką, co w przeszłości miała za partnera stereotypowego "Erazmusa". Z autopsji wiem, jak nasze rodaczki dzielnie sobie radzą za granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°), i dlatego za nic w świecie bym się z taką nie związał. A co do puszczenia swojej partnerki samej do innego kraju na dłuższy czas, to bym jej oczywiście tego nie zabraniał. Ale
@Gaki1992: Podziwiam wirtuozerię Twoich baitów, już bodajże po raz czwarty ludzie nabierają się na ten sam wpis i wrzucają go w gorące. Ten temat na wykopie budzi kontrowersje - dziewczyna mająca doświadczenie z wieloma partnerami, czyli w tutejszym myśleniu "dziwka", "szmata", "brudna", "upadek obyczajów".

Holy Jesus.
Ten temat na wykopie budzi kontrowersje - dziewczyna mająca doświadczenie z wieloma partnerami, czyli w tutejszym myśleniu "dziwka", "szmata", "brudna", "upadek obyczajów".


@Maglev: Ale te baity są pożyteczne. Temat budzi kontrowersje ogólnie wśród młodych mężczyzn i to nie tylko w Polsce, a w większości krajów Zachodu. I bardzo dobrze, że mamy możliwość o tym tutaj dyskutować.

Lepsze to, niż czerpanie wiedzy i jedynie słusznych poglądów ze źródeł typu Gazeta Wyborcza i
@Anlany: O czym dokładnie tutaj dyskutować? Jeżeli kobieta lubi seks, a przy tym nie jest wulgarna i nie puszcza się na każdej imprezie po kątach z każdym, to "młodych mężczyzn w Polsce i większości krajów Zachodu" nie powinno to interesować.

Zauważ jaki profil osobowościowy łączy te osoby - zakompleksionych, świętojebliwych kolesi, którzy mają w głowie ułudę czystości i przemyślenia pokroju @Gaki1992 (chociaż on to robi dla przyciągnięcia uwagi). Oczywiście w drugą