Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada

Mam pytanie do Mirków mających dziewczynę oraz tych co w przyszłości planują mieć partnerkę. Czy nie boicie się, że była bolcowana przez stado fagasów na brudstocku albo jak była na erasmusie to codziennie bolcował ją inny południowiec?

Powiedzmy sobie szczerze, często dziewczynom puszczają hamulce gdy są do tego sprzyjające okoliczności, przykładowo:
- jest daleko od domu (rodzinnej miejscowości lub miasta w którym żyje);
- jest pewna tego, że jej seksualne wybryki nie wyjdą na jaw (znajomi i rodzina się nie dowiedzą);
- "romantyczna" atmosfera;
- przystojny i chętny właściciel bolca;
- brak partnera lub jego tymczasowa nieobecność partnera (został w domu).

Takie sytuacje jak erasmus, festiwal muzyczny (niekoniecznie brudstock), wyjazd do pracy za granicę czy wycieczka zagraniczna sprzyjają ryzykownym praktykom seksualnym. Każdy kto był na Erasmusie wie jak się polki tam zachowują, tak samo jest w kurortach w krajach południowych, całkowity zanik hamulców, do tego są otoczone przez egzotycznych facetów, a wiadomo jak to działa na polki, nawet nie trzeba nigdzie jechać bo widać jak w Polsce się kleją do erasmusów. Spytajcie jakiegoś anglika jaką to dziewczynę najłatwiej wyrwać na jedną noc, na przygodny seks, odpowiedź jest jedna: polkę.

Czy z czystym sumieniem puścilibyście dziewczynę na semestr na erasmusa, czy na zbieranie truskawek czy inne sezonowe prace zagranico lub wycieczkę zagraniczną?

Wiadomo, jak dziewczyna się puszcza gdy nie ma chłopaka to tragedii nie ma bo w sumie to jej sprawa co tam robiła, ale z drugiej strony jak masz świadomość, że kiedyś twoja dziewczyna był na ersmusie to musisz sobie zdawać sprawę, że z dużym prawdopodobieństwem miała niezły maraton przez ten semestr na ersmusie.

Jak do tego podchodzicie, jak z tym sobie dajecie radę?
Pobierz G.....2 - #rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada 

Mam pytanie do Mirków mają...
źródło: comment_XqJ1cUyz10r4RmXW5p4ZRaz3CcLPHPAA.jpg
  • 147
Jeżeli kobieta lubi seks, a przy tym nie jest wulgarna i nie puszcza się na każdej imprezie po kątach z każdym, to "młodych mężczyzn w Polsce i większości krajów Zachodu" nie powinno to interesować.


@Maglev: Ale chyba udajesz że nie rozumiesz o co chodzi facetom. Niech sie laski puszczają z kim chcą to nie nasza sprawa. Jak byłem singlem sam lubiłem seks z dziewczynami które na pierwszej randce szły do łóżka.
Facetom chodzi o to, czy ich dziewczyna co do której mają poważne plany - wspólnota majątkowa, dzieci itp - nie miała przed nimi dajmy na to 30 partnerów. Bo to już ma wpływ na ich plany jak napisałem wyżej.


@Anlany: Jak to wpływa na ich plany? Bo ja nie widzę różnicy. Chyba wpływa na myślenie, czy nie wypadniesz jak #!$%@? w łóżku, bo jednak jest jakieś porównanie.
@Gaki1992: Moja serdeczna rada - przestań marnować czas na te bardzo teoretyczne rozważania i skup się ściśle na pracy nad sobą. Kiedy po kilku miesiącach będziesz już spójny, pewny siebie i dzięki swoim pasjom/poprawionej prezencji zaczniesz reprezentować wyższą "wartość rynkową", będziesz angażować się w relacje z takimi dziewczynami, które odpowiadają Twoim preferencjom.
Straciłeś jakieś 5-6 lat życia.


@flito: Ja tak nie uważam, stratą życia byłaby wpadka z przypadkowa dziewczyną i dzieciak do wyżywienia.

Myślisz że czemu słynne już 50 Twarzy G, stało się tak popularne wśród kobiet?


@flito: Z tego samego powodu co Pretty Woman ćwierć wieku temu, dziewczyny mażą o bogatym kolesiu co zabierze biedną kobietę w świat luksusu, drogich samochodów i wspaniałych apartamentów.

Jaką ci robi różnicę, czy i z
@Gaki1992: poczytałem troche, i już wiem ze Twoje wpisy to dobre trolololo :D

Jeżeli na jednej szali postawie ryzyko wpadki VS przyjemność z seksu, to absolutnie nie wiem jak można się zastanawiać chociaż minutę :D
@Gaki1992: nie pytaj o takie rzeczy na wykopie, przecież tu wszyscy tacy ruchacze i samce alfa, codziennie inny pieróg więc logicznie rzecz biorąc skąd się biorą te porządne? pewnie wszystkie cnotki-niewydymki, brzydkie, grube i nienormalne jak nie rozkładają nóg i nie radują się zabawą seksem. Ludzie dziś nie potrafią spojrzeć na seks jako fragment całości, bliskości z drugim człowiekiem. Przyjemność na pierwszym miejscu. Jasne, że to przyjemne, ale o ile przyjemniej
Jak to wpływa na ich plany?


@Maglev: Opisałem to wyżej.

Chyba wpływa na myślenie, czy nie wypadniesz jak #!$%@? w łóżku, bo jednak jest jakieś porównanie.


Jest to rozsądna obawa, z tym że nie związana z tym 'jak wypadnę' a z tym 'na ile jestem atrakcyjny'. Bo od tego zależy intensywność i częstośc kobiecych orgazmów. Innymi słowy choćby facet się nie wiem jak starał ma ograniczony wpływ i nie zmieni swoich
@Gaki1992: ale colego, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo cieszy mnie istnienie takich puszczalskich typiarek. Poruchasz sobie, a jaka oszczędność czasu i pieniędzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko jak masz potrzebę związania się z jakąś kobietą to jest trudniej, bo ciężko oddzielić #!$%@? od dobrych dziewczyn, bo niestety kobiety to mistrzynie w kłamaniu, co sprawia problem w ogarnięciu czy jest faktycznie tak jak stara się przedstawić.
@Anlany: I wszystko się do tego sprowadza - kompleksów, myślenia porównawczego, zamykania w złotej klatce, bo mogę wypaść gorzej na tle czyjejś przeszłości. Wychodzi na to, że nie zwiążesz się z ciekawą, ładną, mądrą dziewczyną, która ceni masę pozytywnych cech tylko dlatego, że kiedyś uprawiała seks z innymi. Wszystko przez to, że nie doskoczysz do wyimaginowanych pragnień, które wcale nie muszą mieć miejsca. Zatem idealne kobiety do celów związkowych nie mogą
Sa na swiecie wspaniale kobiety z zasadami


@Gaki1992: Tu nie chodzi o zasady. Mozna miec regule niejedzenia niczego po 18 mimo ze codziennie o 21 ma sie ochote na wielka czekolade z karmelem i trzymanie sie zasady okupione jest walka wewnetrzna.
Chodzi o to ze lwia czesc kobiet(przynajmniej tych ktore znam, a dodajmy ze wzbudzam duze zaufanie i slyszalam mnostwo historii zycia) nie ma po prostu najmniejszej potrzeby uczestniczenia w gangbangach