Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada

Mam pytanie do Mirków mających dziewczynę oraz tych co w przyszłości planują mieć partnerkę. Czy nie boicie się, że była bolcowana przez stado fagasów na brudstocku albo jak była na erasmusie to codziennie bolcował ją inny południowiec?

Powiedzmy sobie szczerze, często dziewczynom puszczają hamulce gdy są do tego sprzyjające okoliczności, przykładowo:
- jest daleko od domu (rodzinnej miejscowości lub miasta w którym żyje);
- jest pewna tego, że jej seksualne wybryki nie wyjdą na jaw (znajomi i rodzina się nie dowiedzą);
- "romantyczna" atmosfera;
- przystojny i chętny właściciel bolca;
- brak partnera lub jego tymczasowa nieobecność partnera (został w domu).

Takie sytuacje jak erasmus, festiwal muzyczny (niekoniecznie brudstock), wyjazd do pracy za granicę czy wycieczka zagraniczna sprzyjają ryzykownym praktykom seksualnym. Każdy kto był na Erasmusie wie jak się polki tam zachowują, tak samo jest w kurortach w krajach południowych, całkowity zanik hamulców, do tego są otoczone przez egzotycznych facetów, a wiadomo jak to działa na polki, nawet nie trzeba nigdzie jechać bo widać jak w Polsce się kleją do erasmusów. Spytajcie jakiegoś anglika jaką to dziewczynę najłatwiej wyrwać na jedną noc, na przygodny seks, odpowiedź jest jedna: polkę.

Czy z czystym sumieniem puścilibyście dziewczynę na semestr na erasmusa, czy na zbieranie truskawek czy inne sezonowe prace zagranico lub wycieczkę zagraniczną?

Wiadomo, jak dziewczyna się puszcza gdy nie ma chłopaka to tragedii nie ma bo w sumie to jej sprawa co tam robiła, ale z drugiej strony jak masz świadomość, że kiedyś twoja dziewczyna był na ersmusie to musisz sobie zdawać sprawę, że z dużym prawdopodobieństwem miała niezły maraton przez ten semestr na ersmusie.

Jak do tego podchodzicie, jak z tym sobie dajecie radę?
Pobierz G.....2 - #rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada 

Mam pytanie do Mirków mają...
źródło: comment_XqJ1cUyz10r4RmXW5p4ZRaz3CcLPHPAA.jpg
  • 147
@Gaki1992: najpierw wpis o tym, że każda laska może się puszczać za pieniądze. Teraz wpis o tym, że każda laska może się puszczac jak tylko trochę się oddali od swojego obecnego lub nie posiada aktualnie chłopaka. Przyjmij wreszcie do wiadomości, że masz prawiczkowe odspermowe zapalenie mózgu i daj sobie spokój z podobnymi wpisami. Zmień orientację seksualną na chomiki, czy coś.
Czy to nie brzmi jak każda inna sfera życia, gdzie dominuje kompleks niższości? Zostawiam pod rozwagę.


@Maglev: Kompleks niższości. Kluczowe pojęcie pop-psychologii i nawiedzonych psychoterapeutów. Nie chcesz imigrantów u siebie w dzielnicy? Niskie poczucie wartości. Nie chcesz jeździć komunikacją publiczną tylko swoim autem? Niskie poczucie wartości. Przeszkadza ci, że twoja dziewczyna miała przed tobą 30 facetów? Niskie poczucie wartości.

Zabawna jesteś, tu nie ma żadnych kompleksów. Opisałem dokładnie mechanizm, ryzyko związane
ednak przekonanie ze po wybolcowaniu przez stado facetow taka kobieta ma potem pretensje ze nie moze znalesc partnera sa conajmniej smieszne.


@Shepherd: Chyba nie do końca rozumiem, możesz jasniej?
@Gaki1992: Pierwsza i najważniejsza rzecz, to po prostu nie rozpamiętywać i nie zadawać pytań na temat przeszłości oraz tego, co robiła nasza połówka, zanim poznała nas. To jest trochę bezsens, podobnie jak pytanie "ile miałaś/eś partnerów przede mną". #!$%@?, chyba najgorsze pytanie...

Druga rzecz, no to jechanie na jakiegoś #!$%@? erasmusa, to według mnie już jest patola, bo mnie by z własnej woli tam nigdy nie zaciągnęli, a samo to, że
@zombiag: Yhm, bo taka osoba, opowie ci całe swoje życie, łącznie z tym czy była bolcowana przez ciapaka czy nie :D Czy była czy nie była i tak się nie dowiesz prawdy, więc na #!$%@? drążyć temat?
@zombiag: Ale nie wiem czemu mnie obrażasz, od jakiś "#!$%@?". Nie znasz, nie oceniaj ( )
A tak ogólnie - no #!$%@?, wiadomo że jak wybierasz sobie kobietę, to nie bierzesz byle #!$%@? spod latarni, żeby analizować jej życie... Każdy z nas wybiera osobę, której wygląd i charakter nam odpowiada. Więc ani Ty, ani ja nie wybralibyśmy sobie dziewczyny, która mogłaby mieć jakąś skazę, rysę czy
Dlatego wiekszosci z Was polecam trzymanie lasek jako fuckbuddies. Wtedy nie bedziecie zdesperowani na zwiazek i zobaczycie to w innym swietle. To, jak bagaz emocjonalny u kobiety i jej szukanie providera wplywa na zwiazek. Jak odbiera facetowi czesto wolnosc, bo "ona juz nie chce sie drugi raz przejechac na kims" i jego role ustala z gory (beta #!$%@?).


@zombiag: Tak bardzo to. Od dawna znałem teorie ale ogarnąłem rzeczywistość dopiero kiedy