Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada

Mam pytanie do Mirków mających dziewczynę oraz tych co w przyszłości planują mieć partnerkę. Czy nie boicie się, że była bolcowana przez stado fagasów na brudstocku albo jak była na erasmusie to codziennie bolcował ją inny południowiec?

Powiedzmy sobie szczerze, często dziewczynom puszczają hamulce gdy są do tego sprzyjające okoliczności, przykładowo:
- jest daleko od domu (rodzinnej miejscowości lub miasta w którym żyje);
- jest pewna tego, że jej seksualne wybryki nie wyjdą na jaw (znajomi i rodzina się nie dowiedzą);
- "romantyczna" atmosfera;
- przystojny i chętny właściciel bolca;
- brak partnera lub jego tymczasowa nieobecność partnera (został w domu).

Takie sytuacje jak erasmus, festiwal muzyczny (niekoniecznie brudstock), wyjazd do pracy za granicę czy wycieczka zagraniczna sprzyjają ryzykownym praktykom seksualnym. Każdy kto był na Erasmusie wie jak się polki tam zachowują, tak samo jest w kurortach w krajach południowych, całkowity zanik hamulców, do tego są otoczone przez egzotycznych facetów, a wiadomo jak to działa na polki, nawet nie trzeba nigdzie jechać bo widać jak w Polsce się kleją do erasmusów. Spytajcie jakiegoś anglika jaką to dziewczynę najłatwiej wyrwać na jedną noc, na przygodny seks, odpowiedź jest jedna: polkę.

Czy z czystym sumieniem puścilibyście dziewczynę na semestr na erasmusa, czy na zbieranie truskawek czy inne sezonowe prace zagranico lub wycieczkę zagraniczną?

Wiadomo, jak dziewczyna się puszcza gdy nie ma chłopaka to tragedii nie ma bo w sumie to jej sprawa co tam robiła, ale z drugiej strony jak masz świadomość, że kiedyś twoja dziewczyna był na ersmusie to musisz sobie zdawać sprawę, że z dużym prawdopodobieństwem miała niezły maraton przez ten semestr na ersmusie.

Jak do tego podchodzicie, jak z tym sobie dajecie radę?
G.....2 - #rozowepaski #zwiazki #pytanie #seks #zdrada 

Mam pytanie do Mirków mają...

źródło: comment_XqJ1cUyz10r4RmXW5p4ZRaz3CcLPHPAA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
5/10 aż któraś w końcu ulegnie, starać się utrzymać przy sobie i wraz ze wzrostem skilla brać się za 6/10, potem 7/10 etc?


@incel2000: Dokładnie tak bym robił. Najpierw pochodź ze 3 miesiące na siłkę żeby sobie zarys mięsni wyrobić i nie wstydzić. Później zaczynaj od mało atrakcyjnych lasek i idź w górę. Nie polecam metody zombiaga żeby od razu dawać do lasek 8+. Naukę trzeba stopniować, od czasu do czasu
  • Odpowiedz
@Anlany: Ależ ja się z tym całkowicie zgadzam. Ba, kiedyś nawet to tłumaczyłam komuś na wypoku nie posiłkując się tym tekstem, bo go nie znałam. Ale mimo to uważam, że nazywanie "#!$%@?" kobiet z którymi się sypia świadczy o braku szacunku do siebie, z #!$%@? sypiają #!$%@?, to tyle ode mnie xD
  • Odpowiedz
@ninakraviz: nie przeszkadzają mi twoje określenia i nie biorę ich na serio, jesteś jakąś anonimową laską z końca Polski która obraża(?) mojego anonimowego nicka. nic z tego nie wynika, miłego wieczoru.
  • Odpowiedz