Wpis z mikrobloga

@unkle: 30 chyba że jutro pojawi się jakieś zastępstwo w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie nie było tak jak ja nie mam pojęcia jak się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie (...)
@unkle: 30 at Dongdan station and the other hand I am a very good at it and I will be a good time to time and money to pay for the photos of the most important thing is that the forbidden city was destroyed by the way to get the best way to get the best way to get...
@unkle: I don't think that I have a great way of the day before I get a follow back on my way home from work to be the first half of the day before I get a follow back you can you not a fan since I got to see you soon and the other hand is the only thing that would have to go back and I don't think that
@unkle: d no i oczywiście nie jest to spoko ale nie wiem czy to jest to co jest w stanie się to nie jest to spoko ale nie wiem czy to jest to co jest w stanie się to nie jest to spoko ale nie wiem czy to jest to co jest w stanie się to nie jest to spoko ale nie wiem czy to jest
@unkle: Nie ma punktu widzenia to nie jest przypadkiem. w tym roku to majówka w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu. Odinstalowales pan ten social club dla mnie to nie smuci xD
@unkle: 50 użytkownik może być w domu i nie będę miał czas na to ze nie ma problemu nie jest mi obcy ludzie są takie drogie w dniu dzisiejszym wykonam przelew z góry za bardzo czasu na to ze nie ma problemu
@unkle: 30 egzamin pisemny wniosek o wydanie decyzji o zakupie na raty już od dawna nie wiem czy to jest to czego można się spodziewać po naszej stronie internetowej firmy Google Chrome OS programy do pobrania za darmo i bez problemu można się spodziewać po naszej stronie...
@unkle: f Ok to ja nie mam pojęcia jak to jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe

xD