Wpis z mikrobloga

@despiaciu: Po pierwsze to trochę kultury. Po drugie pokaż mi proszę gdzie napisałem o imigrantach zalewających Europę? Po trzecie warto czytać ze zrozumieniem, a mój wpis odnosił się do tych, którzy twierdzą, że Putin zrobi porządek z muzułmanami. Putin nie zrobi tego co się większości wykopowiczów wydaje, ponieważ ma u siebie w kraju wielu muzułmanów, których wciąż przybywa. Pytanie również na ile można mówić o asymilacji tych muzułmanów, o ile
@Frank_Costello: Nie pień się tak chłopaku, #!$%@?ę daję dla osłody. Mnie po prostu #!$%@? strzela jak widzę wrzucanie wszystkich do jednego worka.
Co do artykułu, nie masz podanych żadnych źródeł, piszą łącznie o meczetach i szkołach (8k) ile jest meczetów? Ile z nich to domy modlitewne itd. no Mirek... #!$%@?....
Poza tym, " Putin nie zrobi tego co się większości wykopowiczów wydaje" no #!$%@? fakty tvn, jeszcze #!$%@? wykres słupkowy 80%
@despiaciu: Ale ja nie wrzuciłem wszystkich muzułmanó do jednego worka. TASS jest rosyjską agencją prasową więc to w miarę legitne źródło ale więcej informacji można sobie poszukać.

More than 8,000 mosques and madrasa Islamic schools have been built in Russia over the past 20 years

Russia had over 15,000 mosques, madrasas and prayer spaces


W drugim cytacie masz chyba odpowiedź, że chodzi zarówno o meczety, szkoły jak i domy modlitewne i
@Frank_Costello: To było pytanie retoryczne, czytałem artykuł. A TVN24 jest "polską" agencją prasową i co? O czym niby to ma świadczyć? Słuchaj wierz w co chcesz, pisz o większości mirków, nakręcaj gówno burze, ale już beze mnie. Cześć! :)

@glosnik: jaikmi faktami synku? Weź sobie jebnij cegiełką w czoło bo chyba za bardzo cie nosi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@despiaciu: TVN24 jest stacją telewizyjną. PAP jest polską agencją prasową, tak dla uściślenia. A media w Rosji działają na innej zasadzie niż media w Polsce.To nie jest kwestia tego czy ja w to wierzę czy nie, to jest kwestia tego, że wyznawców islamu w Rosji jest coraz więcej tak po prostu jest i nie wiem z czym masz problem. Warto mieć to na uwadze, a szczególnie powinni o tym pamiętać Ci,
że w #rosja jest już 20 mln #muzulmanie


@Frank_Costello: Ciężko stwierdzić ilu tam jest dokładnie muzułmanów. Ale przez zrównywanie się dzietności Rosjanek i muzułmanek islamizacja im nie grozi.

że w #rosja jest już 20 mln #muzulmanie i w ciągu 20 lat wybudowano 8 tysięcy #meczet i muzułmańskich szkół.


@Frank_Costello: To jest pewnie mocno zawyżona liczba. Ale tak czy inaczej to głównie efekt powrotu do możliwości praktykowania swojej religii, po upadku