Wpis z mikrobloga

Miecy od #wykopowypupil! :)

W końcu pospałam... Pierwszy raz od tygodnia, czyli właściwie od rozpoczęcia akcji - SPAŁAM ;) Nie śniły mi się latające szczury, klatki, karmienie, przygotowanie jedzenia, nie leżałam bezsennie myśląc o tym, że to się nie uda, że nie ma szans, jest tyle do zrobienia, a ja w pracy i tak mam od cholery roboty, że za szybko, że za bardzo. Byłam pewna, że nie ma szans. , Piątek/sobota spałam łącznie może ze 2-3 godziny i w sobotę wstałam już o 5 rano, prowadziłam 500 km w obie strony do Poznania i przywiozłam lotki. Sen, około godziny 20, chciał mnie zabić, ale NIE, byłam dzielna. Wzięłam rodziców pod pachę, pojechaliśmy do sklepu, żeby zabić czas graliśmy w karty (3-5-8, najlepsza gra na świecie). I BUM, ok 21 zaczęły wychodzić ;) Jezus MARJA prawie padłam ze szczęścia.

Wszystko na spokojnie, bez wyciągania na siłę, stresu, biegania i darcia mordy, powoli do nich podchodziłam, dawałam ręce, jedzenie (przekupstwo hell yeah, szczególnie wciągały mango;D). Samczyk nawet wlazł mi na kilkanaście sekund na rękę, samiczki to większe strachy, ale jadły mi z ręki. Myślę, że za kilka dni, jak zapoznają się z nowym miejscem - będą świetne ;) Zrobiłam im kilka zdjęć, poniżej można pooglądać ;)

Jeszcze w budce
Pierwszy śmiałek - samiczka
Na łowach
:3
DAJ MI - dodam, że przecudnie jedzą. Później dałam im malutką miseczkę mączników, jadły z ręki - lotka brała mącznika w obie łapki i wysysała wnętrzności, na koniec gryzła całego, nieziemsko mlaskajac przy tym ;DDDDD siedzi na 2 tylnych łapkach i dwiema przednimi wcina. niedoopisania, nie udało mi się zrobić zdjęcia tego ;<
Komuś się fałdy pofalowały
akuku
Znowu melona pochwycił
Nawet nie wiedziałam, jakie to ma puszysty ogon
Do góry nogami też jest spoko
Jesus, jak one kupkają dużo i siuśkają
Tu widać resztkę mącznika

W międzyczasie wpadł jeż, dawno gnojka nie widziałam, bo wychodził na noc, zjadał żarcie i kupkał w sklepie, a spał pod łóżkiem. Odsunęłam łóżko, żeby posprzątać, a tam jezu uwił uwił sobie gniazdo z papierów, które mu ścieliłam, żeby mi nie kupał w całym sklepie ;D

Gniazdo
Jeżu, jaki słodki
Trzeba pazury obciąć jeżu
Takie piękne, brudne stópki - trzeba będzie kąpać jeża znowu;DD
:D

Zaraz powysyłam maile do dostawców internetów w mojej okolicy, jaki koszt podłączenia stałego łącza i na jaki abonament miesięczny mogę liczyć. @pieczywowewiadrze czy byłbyś w stanie sklecić mi takiego maila? Głównie o tę część jakie łącze potrzebuję, bo nie chcę nic przekręcić, a nie za bardzo się na tym znam ;)

Za kilka dni będę wypisywała na klatce "właścicieli". Wzdłuż, od góry do dołu, będą wypisane Wasze nicki w kolejności całkowicie randomowej.

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703


PayPal evenstar5@wp.pl

Właściciele:
Tea, kibellos, magrusia, Ccore, mandras niepoprawnyhumanista, latko, krzyk4cz, Sandovan, kamdz, WZR1ONE, acquen, Sneakerro, kazut, NiSziq, SanFable, popal, Jormungand, Goblin21, Dragday7, mlody18, przyzwoity, dlolb, maz00r, aggeta, HamRadioOp, PiczaBociana, Genleman, x2one, akuku69, SiDi, RobenPL, Ciast, Gannta, sambarumba, Dzery, KrecikBMC, dymek1907, koters, Izycki, mrfafik, Spiszka, ReynevanDudek, komeniusz, nieskonczonosc, dajming, Kangel, lol2x, Czerw2, Okoniaczek, liberssky, Harold, eloar, kfasu, WIMC, jatylkoporecepte, diabejohn, dran2, PROKTO, Yourboss, Hiisi, chrupert, 100no, Avible, 121243, arbuzowekaktusy, Lombo, Qardius, MIKSTER, OLDPOSTMAN, MAKRO1993, IRECZKÓW, DADAS, NigdyNieBedeBordowy, ANDZIELA, martusiek, smok01, x2one , u43dqe14m3, Bartoni, mikulus, Kaethax, zoosu, szajsesznycel, butterfly, Bzionek, mr piernik, Zzzoootechnik, addicted44, PanKara, tyratron, nons3ns, MATIV, Drbob, crackhack, Gefr

Łukasz K, Tomasz D. Bartłomiej J., Mateusz P., Marcin W., Tomasz K. (nie nie usunę konta), Krzysztof J., Alan G. Bartłomiej I., Alunia :3

Pierwszy komentarz, to zapisy do SPAMlisty. jak już Cię wołałam - BŁAGAM nie plusuj drugi raz, bo mi roboty dokładasz niepotrzebnie ;D

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Miecy od #wykopowypupil! :)

W końcu pospałam... Pierwszy raz od tygodni...

źródło: comment_PeDFviva28wosaPJWgKXfBmqkPlTozYb.jpg

Pobierz
  • 41