Wpis z mikrobloga

#iphone #whitenoise #sen #problemyzzasypianiem czy ktos moze polecic jakas apke do white noise, nawet nie wiem jaki jest tego odpowiednik polski. Albo czy ktos widziales jakies urzadzenie do tego na jakims alledrogo ? Wlasnie odpalilem przyklad jakis z youtuba z white noise... no i jestem pod wrazeniem... w moim przypadku pomaga BARDZO... jesli zadnej apki nie znajde ide spac dzisiaj z laptopem wlaczonym z tym dzwiekiem.. boze nie pamietam kiedy ostatni raz tak mi uszy odpoczywaly i nie prowadze 'nasluchu'...
  • 7
@elcezet: jesli jestes wrazliwy na dzwieki, ja np. jestem, moja dziewczyna wogole nie slyszy tych dzwiekow w pokoju ktore mi przeszkadzaja zasypiac. Strasznie mnie irytuje i nie moge zasypiac od takich jakis niskich dzwiekow, wydaje mi sie ze z zew za balkonem jest gdzies niedaleko fabryka i wytwarza taki jeb.. ciagly dzwiek i ja go slysze w sypialni. I teraz jak zarzucilem taki white noise z yt. zobacz sam:
https://www.youtube.com/watch?v=awfMx1JmWSc
jest
@elcezet: cos tam googlowale, i tutaj jest opis tej hmm takiej przypadlosci ;) 'What makes such white-noise devices effective? Tom Bergman, the marketing director at the Ear Plug Superstore, a site that sells a variety of noise-masking devices, said white noise works by “raising your threshold of hearing.” Your ears automatically get less acute as the level of ambient sound rises, he explained; that’s why you can’t hear a dripping faucet