Wpis z mikrobloga

Mircy, pałka się przegła. Chciałem sobie potestować #windows10 z cichą nadzieją że jest lepszy od jego poprzedników, dawno tak bardzo się nie myliłem, ogółem wg. zapewnień włącza się szybciej, no chyba nie... Jeśli włącza się tak szybko jak 7 to mam święto, ale nie o tym, odpaliłem sobie pewien program do podmiany plików ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ma fajną muzyczkę i sobie słucham, nagle dostałem informację że plik z programem został usunięty, tak po prostu... Chwilę potem się dowiedziałem że starszych gierek odpalać też nie mogę. #ubuntu witaj z powrotem. To chyba tyle.
#oswiadczenie #bojowkalinux #linux #windows
  • 15
@Wirtuoz: Ja mam Arch Linux i też nie narzekam. A na Windowsa 7 narzekałem strasznie. Jedyne miejsce przy którym kląłem był mój komputr.

@Hamza: On chciał popykać w stare gierki. A ze starych gierek WINE odpali zdecydowaną większość. Granie na Linuxie nie jest takie złe.
@Hamza: Nie dziwie się. To są motywy dla środowisk używających GTK 3.x, MATE jeszcze korzysta z 2.x jako fork Gnome 2.x. Nie wszystkie motywy z Gnome look będą działać. Filtruj więc po kompatybilności z GTK 2.x. Fajne motywy, które zadziałają to Numix, Ambiance, Moemoe, Ambiance Dark i Clearlooks. Z ikon to Faenza są moimi ulubionymi, fajne są moe pink icons i Moka. Praktycznie każdy większy motyw wspiera Mate. Motywy