Wpis z mikrobloga

#pytanie #tablet #kiciochpyta

Mirki szukam tableta do przeglądania internetu i do przeglądania mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Budżet do 500-600zł, może być używany i raczej skłaniam się ku używanemu z lepszymi parametrami niż ku nowemu z gorszymi. Za biedny jestem na używanie nowych rzeczy. Wszystko mam używane: telefon, telewizor, komputer, samochód... No ale kiedyś się dorobię i będę taki bogaty, że jednorazówką będę się golił tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to zależy mi na:
- Internecie w terenie bez wifi (pracuję jako przedstawiciel i nie zawsze mam wifi pod ręką a nie bedę się bawić w udostępnianie na smartfonie za każdym razem),
- Musi mieć aparat (nie musi byc aparatu z przodu)
- Android (musi działać geoportal mobile bez żadnych problemów. Na kolegi iPadzie miesiąc temu niby się włączał ale kiepsko działał. Jest to warunek konieczny. Poza tym wszystko mam pod androidem i chcę mieć to zgane ze sobą.
- Rozmiar minium 9,7'
- Możliwości podpięcia myszki/klawiatury bezprzewodowej pod USB.

To w sumie wszystko, moja narzeczona też będzie czasami korzystać, ale jej zależy na tym, żeby nowocześnie wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow i żeby otwierał PDF.
  • 3
@mpcorp: Jakby ci nie zależało na tym necie w terenie to mogę ci puścić mojego starego tableta, którego już nie używam. Samsung Galaxy Tab 2. Model USA, co go kiedyś przywiozłem z podróży. 250zl. Case dorzucę w gratisie. A jak by ci zależało na necie w terenie to kup sobie modem WiFi jakiś i tak cie wyjdzie taniej niż nowy tablet :D