Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
Typie, czy Ty jesteś normalny? XD

Raczej nie, bo gdybyś był to by Ci się zapaliła czerwona lampka że wydawanie na garnek z wyświetlaczem 6000 za które kupiłbyś 2-3 kuchenki indukcyjne średniej klasy wali scamem z kilometra xD


@NaczelnyWoody: Typie wlasnie udowodniles ze ja jestem normalny a Ty jeszcze troche nad normalnoscia musisz popracowac.

Nie masz zielonego pojecia o czym piszesz porownujac thermomixa do plyty indukcyjnej. Twoja ignorancja wybila wlasnie w
brzmisz jak typowy sekciarz z MLM xD


@NaczelnyWoody: No i widzisz jak latwo spoleczenstwem manipulowac? To spoleczenstwo jest tak proste ze nawet nie trzeba nic robic. Same sie manipuluje.

Dla Ciebie jestem "sekciarzem z mlm". Tymcasem od prawie 20 lat sobie pracuje na UoP. Nigdy nie kupilem zadnego garnka, posciali, termomixa czy co tam jeszcze. Nigdy nie namawialem nikogo do zakupu tegoz.
Ale Ty juz wiesz swoje.

Ja po prostu mysle
  • 15
@NaczelnyWoody mnie to zawsze zastanawiało jak oninwgl te garnki dają radę wciskać młodym ludziom. chwila w google i się okazuje, ze Amazon, czy pan chińczyk taki sam garnek sprzeda za 100 USD or so. za kolejne pięćdziesiąt dorzuci jeszcze 10000 przepisów z nietoperza, wok, brytfanne i samego suszonego nietoperza ( dobrze działa na potencję podobno).
ale za to co jest fajne w tym mlm to jak ktoś się napadli z tych ich
jest zajebisty jak jesteś singlem ewentualnie mieszkasz w dwie osoby.


@tryb_graficzny: zapomniałeś dodać że jak jesteś upośledzony. Jak byłem raz u znajomej co tak te gówno zachwalała to myślałem że coś się w sprzęcie popsuło bo jedzenie jest do dupy. No ale umiem sam gotować.

nawet duzo szefów kuchni ma go u siebie do robienia pół produktów.


@cytrynooowaaa: x #!$%@? d. A marco pierre white poleca kostki knorr (serio). Rozumiesz
@NaczelnyWoody: Też nie mogę uwierzyć co tu się #!$%@?, że wykop jest skrzywiony to wiedziałem, ale że jest tu mafia thermomixowa to mnie autentycznie przeraża. Płacić 300% ceny lidlomixa tylko dlatego, że ktoś wpadnie i zrobi prezentację. Po czym 2/3 ludzi korzysta z tego raz na miesiąc, tylko po to żeby nie było, że stoi w kącie. Potem się dziwić, że ludzie #!$%@? mają jak #!$%@?ą kasę na thermomixy w ratach
@NaczelnyWoody: ale Ty wiesz ze Thermomix to spoko sprzet? Nie popieram ich posranego modelu sprzedarzy, ale sam sprzęt jest naprawde dobry.

Uzywamy go 2 lata i nie zalujemy. Zdecydowanie, cenowo nie jest oplacalny, ale podobnie np Porsche tez cenowo nie jest oplacalne, ale nadal zajebiste.

Mowiac o tym, ze to tylko "garnek z wifi" widac ze mowisz przez pryzmat bolu dupy, bo to serio dobre i praktyczne urzadzenie.
@kiszczak: Fajne porównanie, takie niezbyt trafne ( ͡º ͜ʖ͡º) Sprzętem kuchennym za max połowę ceny Thermomixa przygotujesz dokładnie takie same potrawy jak w Thermomixie. Czy Dacia będzie oferowała poziom komfortu, bezpieczeństwa i wykonania zbliżony do Audi?

@gorzki99 Mnie stać, miałem okazję korzystać, pooglądać u rodziny, pooglądać przepisy na YT i sorry, ale to jest sprzęt dla kompletnych kuchennych lebieg i tyle.

Pal sześć, może do jakichś
napisz co w tym termomiksie jest fajnego i wartego te 6k


@Arcyksienciuniu: Czytasz ze zrozumieniem? Napisalem ze nie mam i nie pracuje w naganianiu.

Moge Ci napisac moje wrazenia z uzytkowania (dawno temu - generacja duzo wczesniejsza, o obecnej wiem nic)

W duzym uproszczeniu: Wrzucasz skladniki - naciskasz guzik i idziesz ogladac tv. Za jakis czas masz gotowa zupe. Bezobslugowo. Poza tym wbudowana waga tez robi robote - wiesz ile czego