Wpis z mikrobloga

@Melegan: a jak mam podejść do kogoś ograniczonego umysłowo? xD tak cierpliwie jak ludzie wyżej? za dużo takich wyklopków przeżyłem na tym gównianym portalu żeby w ogóle się przejmować formą i "trzymaniem wysokiego poziomu dyskusji". :33
  • Odpowiedz
@Vilyen: też trochę poczytałam o tej sprawie i to co napisałaś to dość ważne info :) Scjentolodzy 'leczą' choroby psychiczne kroplówkami z witaminami i minerałami, dziewczyna nie miała tam szansy na otrzymanie realnej pomocy. Do tego, tak jak wspomniałaś, sprawa z matką, zerwanie z facetem. Cathriona zabiła się w trzecią rocznicę śmierci swojego ojca, ponoć była z nim bardzo zżyta. Problemy się zbierały, aż w końcu zakładanie maski pogodnej, szczęśliwej kobiety
  • Odpowiedz
@Melegan: a kto napisał żeby wszystko usprawiedliwiac chorobą? Po prostu depresja to realna choroba, nie należy jej mylić z sytuacja gdy głupie nastolatki mają "depresję" bo mama nie kupiła nowych butów - to tylko potrzeba atencji.
  • Odpowiedz
@skarekrow: mocno sie postarzal,szczegolnie zauwazalne zmarszczki przez wszystkie miny ktore robil w swoim zyciu.Wygląda jak facet, ktory poznał definicje życia.Sam biore antydepresanty i wiem jak łatwo o ich przedawkowanie, po wydarzeniu traumatycznym pewnie jest to dziecinne proste.
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: nie wiem jak to dokładnie było, coś tam słyszałem o depresji. Po prostu czytałem trochę pozytywnych opinii o tym filmie. I taką teorię wymyśliłem, a jak to się ma do rzeczywistości tego nie wiem. Generalnie smutny cały ten post. Ale możesz wyjaśnić jak coś, chętnie poczytam. Chciałem po prostu przekazać to co miałem na myśli.
  • Odpowiedz
@qwertyu: no sorry memory, bogacz i bez raka? Naprawdę musiał na starcie głęboko pałę chapnąć;]

Skoro już wszyscy stwierdziliscie że, depresja istnieje, jest realna i wiadomo gdzie jest to co? 345345345 prób #!$%@? w problem wszelkimi możliwymi sposobami...któryś w końcu musi pyknąć, tak? No ale tak nie robią....dają psychotropy, by człowiek poszedł spać w #!$%@? i wysyłają na "terapie" z psychologiem...
Z powrotem do wątku wróć!
Jak ktoś wyżej napisał, skoro
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: moze i pisze chaotycznie, ale nie #!$%@?ę, jaki to ja smutny i biedny jestem. Opinię pisałem na tel lt18i + przez 35 min w drodze do pracy, także wiesz...idź sie depresjonuj gdzie indziej, ale dalej ode mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz