Wpis z mikrobloga

Dla mnie sprawa jest prosta
#nowoczesnapl = Drugie PO
Te same obietnice, Ci sami ludzie i ja sie nie dam nabrać choćby nie wiem jaki program mieli.
Możecie mireczki spamować nimi i się chwalić że na nich głosujecie.
Z takim poparciem w mediach (najczęściej pokazywana partia, gdy jeszcze nawet nie istnieli mieli już 10% w sondażach) bardzo możliwe że wejdą do sejmu.
#polityka
  • 30
@Lipathor: zważywszy na to, że z meili które wynikły w sondażach dla partii- KORWIN ma więcej głosów. Buldupią bo jest niesprawiedliwość i tak jak to @Oskarek89 napisał jest to partia sztucznie nakręcana w mediach. Nowa Prawica przed eurowyborami też miała 8-11% a jednak jej członkowie nie byli tak ochoczo zapraszani do mediów. Dzisiaj Petru jest w co drugim Lisie i w Kawie na Ławie mimo iż istnieje tylko w sondażach.
To taki typ człowieka jak ci którzy powiedzą że jesteś za Pisem jak nie jesteś za PO albo jak się nie zgadzasz z czymś z korwinem to jesteś lewakiem a jak krytykujesz nowoczesną to jesteś kucem itd.


@Ciepla_Kupa: to domena ludzi ubogich intelektualnie - nie potrafią odpowiedzieć na argumenty merytorycznie, więc starają się oponenta w jakiś sposób zaszufladkować, bo taką osobę łatwo wyśmiać i zdyskredytować.
@Ciepla_Kupa: @Pete1: mogę pisac o innych rzeczach, ale sezon w skokach zaczyna się pod koniec listopada. A poza tym sprawia mi przyjemność jak widzę korwinistów ciskających się ze złości.
@ImInLoveWithTheCoco: niesprawiedliwość? Korwiniści po prostu nie znają się na niczym poza spamowanie internetu i wyzywaniem ludzi od lewaków, śmieci, leni itp.