Wpis z mikrobloga

@adek_sggw: ja rozumiem, ale przeciez nie bylo tak ze gbob przestal streamowac, caly czas streamowal tylko go inni streamerzy wyparli, to chyba o czymś świadczy.

u niego na streamie nie widziałeś ani jakiegoś zajebistego game sense'a, ani game knowledge'u ani mechanicsów, ludzie oglądali bo był spoko
  • Odpowiedz
@Keiano: Ja tam też go szanuję. Może nie grał dobrze, ale fajnie się go słuchało, mądrze gadał. Sam sobie bota napisał, miał spoko playlistę.
@adek_sggw: Hmm... Cho'Gath jest brzydki...
  • Odpowiedz
@Fristo: chodzilo mi o to, że dla silverów czy innych low ranków może gbob i był jakiś skillowny itp bo sam swego czasu oscylowałem w granicach 1500 elo, uczyłem się gry ze streamów Mokatte, ale #!$%@? to nie jest rok 2012/13 tylko 2015, gbob nie ma jakoś dużej widowni, a reakcje ludzi z tego postu "kto to" tylko potwierdzają to, że boba znają ludzie, którzy w lolu siedza już minimum 3
  • Odpowiedz
@Keiano: a kto Ci tu pisze teraz o jakichś skillach itd. nie dopisuj sobie bajek xD my tu o tym że był znany, a Ty już że silvery go cenią xD #!$%@? aż miło
  • Odpowiedz
  • 1
@Keiano: powiem tak: nie znać gościa to jak nie kojarzyć np Shusheia albo nie wiem Dariusa z tym wyjątkiem że Darius jeszcze do niedawna aktywnie grał. Generalnie zasłużone postaci w historii tej gry, poradników - poszukaj w necie, jedne z pierwszych opisanych buildów na mobafire, oraz przede wszystkim zasłużeni dla twitcha który dzięki takim jak oni zdobywał na popularności i egaming jest tym czym jest :)
  • Odpowiedz
@Qsrk: " potem odpuścił trochę grę profesjonalną w teamie, "

na podstawie tego wywnioskowałem, że uważasz, że jest jakiś skillowny :0
@adek_sgg : Dyrus.

ja wiem kto to gbob, grałem z nim wielokrotnie, siedze w lolu od prawie poczatku.
wiesz jak chcesz to tez moge zalinkowac swój tutorial do Irelii jak byłem w platynie, i jakoś nie uznaje zrobienie tutoriala za jakieś wybitne osiągnięcie.

#!$%@? ja nie twierdze ze ziomek nie
  • Odpowiedz