Wpis z mikrobloga

@Carcer: Ogłoszenie nie jest skierowane dla wykopowej elity :)
@GlenPL: Wybranka studiuje na Aghu na wydziale fizyki. Ogarniać trzebanby więc na poziomie programu studiów. Nie będę ukrywał - ja się na programowaniu nie znam także o szczegóły mogę ją później dopytać
  • Odpowiedz
@0czykobry: na kiedy to potrzebuje? Jakbyś mógł dokładniej podpytać co już umie, a czego nie umie, a powinna (na studiach często uczy się pisać inaczej niż to co jest stosowane w praktyce)
  • Odpowiedz
@NAGI: Tak jak to na studiach - prowadzący dają jakieś tam swoje zadania które nieznacznie co roku zmieniają. Ona chciałaby się spotkać z kimś kto w tym siedzi żeby pomógł jej to zrozumieć. #rozowypasek studiuje na 3 roku i powtarza cpp, ma duże braki w tym przedmiocie bo nieco przeliczyła się idąc na te studia a chciałaby "dotrwać" do inżyniera - w czym przeszkadza jej ten warunek z cepa
  • Odpowiedz
@GlenPL: Potrzebne są jej systematyczne korki przez cały najbliższy semestr. Ma natłok innych przedmiotów przez co nie może się tego uczyć na własną rękę - potrzebuje wiedzy w pigułce konkretnie pod zadania prowadzącego
  • Odpowiedz
@GlenPL: Przekazałem, możliwe że się jakoś na dniach odezwie :P Mówi mi coś że w międzyczasie znalazła kogoś na roku wyżej, ale jeśli to nie wypali to pewnie się do Ciebie odezwie :)
  • Odpowiedz