Wpis z mikrobloga

@killerpizza: Przymierzałem je już pierdyliard razy. Dodatkowo ten model ma jeden rozmiar. A jak mi się szkła nie spodobają (ciemność, bo wszysktich nie znam a nie chce za ciemnych) to mam 10 dni na zwrot który muszą zaakceptować. Lepiej niż "na miejscu" i jeszcze przesyłka za free, czego tu nie rozumieć?
@eezee: Aha ;) No nie wiem czy taki przeciętny - bardzo wiele standardowych modeli na mnie nie pasuje (też rozmiarowo) dlatego przymierzam się do jednego RayBana który ma już chyba z 5 lat (model) i jest jak odlany do mojej gęby, choć koszt powalający to o wzrok muszę dbać, zresztą każdy powinien.
@Lk_hc: A tego nie rozumiem, że kupując okulary przez internet godzisz się na to, żeby potem bujać się z ewentulaną reklamacją 3-4 tygodnie, latać na pocztę, bawić się w bąbelkowanie towaru przed wysyłką itd. Zawsze trzeba dogiąć zauszniki, żeby Ci nie spadały itp.. Poza tym masz to nosić na swoim nosie i patrzeć przez to swoimi oczami ( które masz tylko jedne ), wolałbym takie instrument zamówić u kogoś, kogo widzę
@killerpizza: No właśnie ten model jest cholernie trudno dostępny, a już na pewno w moich okolicach. Gdzie w ogóle ostatnio trend panuje na badziewne okulary przeciw sł. które sprowadzają się na straganach do 4 modeli w różnych podrobionych wersjach z tego 3 damskie.

Chcę zakupić RayBany 3183, najprawdopodobniej poly. polar gray 002/81
@Lk_hc: W internecie powinieneś takie okulary kupić do 400zł max. Ebay'a też polecam. Zamawiałem wielokrotnie różne rzeczy z wielu stron świata i nigdy się nie zawiodłem. Oo, nawet Raybana też kiedyś zamawiałem z GB dla kuzyna, bo u nas nie mogłem załatwić w rozsądnej cenie.