Wpis z mikrobloga

@isomalta: Dzisiaj przeglądałem bibliotekę Steam i trafiłem własnie na Quake Live. Skąd to się tam wzięło skoro to było F2P i nie mam tego zainstalowanego?

edit: jednak już nie ma, było ze 3h temu
  • Odpowiedz
@isomalta: nawet o tym nie wiedziałem, bo nie grałem ze 3 miesiące. no chyba ich #!$%@? #!$%@?ło, że się tak brzydko wyrażę. przecież to całkowicie zabiję tą grę. co za debile, dramat.
i jeszcze te zerowanie statystyk, gram w to gówno od 1999, a w ql od 2009, to jest jakaś kpina z graczy i całej sceny.
  • Odpowiedz
@isomalta: Powinni tam kogoś #!$%@?ć z roboty za tą decyzję :D Robić darmową grę, grą B2P, to chyba największy możliwy strzał w stopę. Marketingowcy chyba zapomnieli, że największy odsetek graczy, to niedzielni amatorzy, a nie pro gracze, bo nikt raczej już nie kupi gry, którą zna od kilku lat...
  • Odpowiedz
@frikuu: Podobne głosy były, gdy pojawiły się konta pro i premium, jednak ludzie je kupowali ;)

Może nie będzie tak źle, choć póki co poruszanie się w ql na steamie mnie przerasta ;F
  • Odpowiedz
@vfjpl: w skrócie: był oddzielny klient i klient na steamie za 0,00€. Teraz oddzielnego klienta wyłączyli a cenę na steamie zwiększyli do 9,99€. Jeśli "kupiłeś" wcześniej to masz szczęście. Chociaż w sumie ostrzegali.
  • Odpowiedz