Wpis z mikrobloga

Produktywne dni: 9/68.
Nadgodzin: 0.
Jeśli tylko chcesz - możesz również współtworzyć tag - #4godziny. Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na naukę. Gdy tylko przekroczysz magiczne 4 godziny - dzień zaliczamy do produktywnych.

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza
Twinkle - Produktywne dni: 9/68.
Nadgodzin: 0.
Jeśli tylko chcesz - możesz również ...

źródło: comment_6LvixbGpfO4GMC3NttZ27yuLnMax74fe.jpg

Pobierz
  • 35
@jrs2: @Ginden: Akurat dla mnie jest to wyznacznikiem produktywności. Dla każdego może to być co innego. Uważam, że jeśli będę przykładać się do nauki, to zapewnię sobie bardzo dobre życie.
@Twinkle: trening, który pozwala zmienić dobowy rytm czuwania i snu na bardziej dopasowany do takich karkołomnych zadań. O szczegóły mnie nie pytaj, wiem tyle, że jest coś takiego.
jeśli będę przykładać się do nauki, to zapewnię sobie bardzo dobre życie


@Twinkle: nauka to akurat połowa sukcesu. Bez obrazy ale 4 godziny dziennie to jednak overkill, będziesz coś za miesiąc z tego w ogóle pamiętać? Serio pytam.
@jrs2: Tego akurat się stosuję. U mnie to są godziny od 8:40 do 12:30 i od 17:00 do okolic 21:00. Później wszystko mi szybko wchodzi od 1:30 do 4:30, ale raczej jest to już wtedy krótkotrwałe, więc wtedy uczę się przedmiotów typu: historia, informatyka itp.

@norypS: Owszem, połowa. Aczkolwiek jestem osobą, która potrafi wykorzystywać swoją wiedzę.
Tak, pamiętam. Nie jest to dla mnie dużo. W wakacje uczyłam się po 4-8
@Twinkle: ..........po wypowiedziach wnioskuję że szkoła średnia. Pytanie, po co? Idziesz na studbazę więc ucz się wyłącznie na maturę i wyłącznie na to co wymaga wybrana uczelnia typu fizyka i matematyka na politechnike lub chemia/biologia na szkołę medyczną. Lol, nie zaprzątaj sobie głowy niepotrzebnymi ci w życiu przedmiotami i dziedzinami chyba że traktujesz je jako hobby, mówię ci to ja, student 2 polibudy w Polsce elitarnego kierunku jakim jest mechatronika ze