Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim,
Łapcie kolejną aktualizację na szybko. Tym razem aportowanie przez Filipka oraz ganianie za piłką (picrel) ( ͡º ͜ʖ͡º)

W przyszłości dodamy jeszcze kota (który oczywiście będzie miał nas w czterech literach) oraz więcej zabawek dla Filipka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Może macie propozycje gadżetów dla #smiesznypiesek?

Więcej info w odcinku #5 naszego devloga!

#gamedev
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj!
Zrezygnowałem po kilku latach z pracy na etacie na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
sortris - Czołem wszystkim,
Łapcie kolejną aktualizację na szybko. Tym razem aportow...

źródło: comment_kigew4SxNYEhMnUHEnwpCk6xZEUk1a4l.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@sortris: ale ten kotek Filemonek, co ma się pojawić, to rozumiem, że będzie biegał razem z Filipkiem w tym samym czasie i będzie dzięki temu interakcja pomiędzy nimi? Np. Filipek zagryza Filemonka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kitzus: będziesz miał okazję zostać potentatem farmianym, znanym na całym świecie :)
A tak na serio, w skrócie:
1) Klasyczny manager farmy, budujesz budynki, ulepszasz je, kupujesz zwierzęta, one dają Ci różne dobra, z których tworzysz jeszcze większy biznes
2) Do tego każdym zwierzęciem będziesz musiał się opiekować, będą chorować, stawać się głodne, albo po prostu smutne. Będziesz mógł też ubierać je w śmieszne ciuszki.
3) Do tego wyjątkowymi zwierzętami będą
  • Odpowiedz
@Zetwoo: Najpierw iOS, jakiś czas później Android i być może inne platformy, jeśli uznamy takie działanie za uzasadnione. :) Niemniej jednak iOS i Android to priorytet, ale nie wiemy jeszcze jak czasowo rozłożymy premiery.
  • Odpowiedz