Wpis z mikrobloga

#przegryw #wygryw #gorzkiezale ##!$%@? #rozowypasek #pracbaza #feelsy #opowiesci Mirki co ja dzisiaj, to ja nie wiem (,) Iść do pracy na 8:30, okazuje się, że nie zabrałam laptopa...no to co, z powrotem do domu, biegiem na autobus...wpadam pod samochód () Na szczęście obeszło się bez większych obrażeń, dobiegam na przystanek...autobus odjechał..no to czekam..czekam i czekam..i wciąż czekam. Dobra jest! Jadę! Zabieram laptopa z domu, wracam na przystanek...autobus odjechał minutę wcześniej..no to idę sobie na kolejny przystanek pieszo dla rozluźnienia...Podjeżdża autobus...Ale nie mój, myślę sobie- dobra podjadę parę przystanków bo zimno. wsiadam do autobusu i słyszę- halo proszę pani, nie zostawiła pani torby na przystanku? #przegryw . No nic stoję, przebieram nogami, autobus zatrzymuje się na kolejnym przystanku, wysiadam..boli mnie noga po wcześniejszym uderzeniu auta..ale biegnę ze łzami w oczach. Dobiegam na przystanek, laptop jest! #wygrywa Podjeżdża mój autobus! wsiadam..Jadę...Jestem w pracy, myślę sobie..co mnie dziś dobrego jeszcze spotka.. ! Dajcie parę plusów dla pierdoły ().
  • 55