Wpis z mikrobloga

Witam, jestem etnologiem, zbieram wstępne materiały do specyficznego i zarazem bardzo ważnego dla mnie projektu. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety!

Proszę, nie wypełniajcie ankiety, jeśli nie macie zamiaru potraktować jej poważnie. Zależy mi, na prawdziwych i aktualnych danych. Ankieta jest anonimowa, dlatego możemy pozwolić sobie na szczerość, bez obawy przed "ośmieszeniem" czy inną niezręcznością, z jakimi często spotykam się podczas badań terenowych. Co zresztą nie dziwi, w tak osobistym temacie jak wiara w byty pozacielesne. Może dzięki poniższej ankiecie, przypomnicie sobie zapomniane doświadczenia i pomyślicie nad tym, czy miały one dla Was jakieś znaczenie.
Dwa pierwsze pytania mają charakter eliminacyjny, zawężają grupę respondentów. Może się więc zdarzyć, że niektórzy z Was odpowiedzą tylko na jedno lub dwa pierwsze pytania. Dodatkowo odpowiedzi te, będą wykorzystane do wskaźnika procentowego.
Wszystkim pomocnym, z góry bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość, w czterech punktach jest dość dużo wariantów ;-)

ANKIETA
  • 2
@materialydopracy: ja tam się nie znam, ale czasem do badań nie powinno się jakoś wybierać konkretnych ludzi, żeby wyniki były ok? Tak jak do sondaży się ten tysiąc wybiera pod względem wielu kryteriów, żeby mniej więcej odpowiadał całemu narodowi?
Ankietę wypełnilem, bo to tylko 4 pytania, ale nie wiem czy takie coś ma sens. :P