Wpis z mikrobloga

Widze, ze ostatnio bida z kuponami, sam mialem dzisiaj problem, bo generator kodow dla nowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chcial dzialac. Na szczescie wszedlem przez jakis inny link i bangla. Dam wam mala instrukcje (chociaz temat byl walkowany juz 137684 razy) jak przycebulic dyszke przy mwz 25zl na pyszne.pl niezaleznie czy juz sie zamawialo czy nie.
1. Otwieramy jakas przegladarke (najlepiej na wszelki wypadek taka z ktorej nie korzystamy), nowa karta w trybie incognito/inprivate,
2. Wbijamy [TU](https://pyszne.pl/s1x/s/kod-rabatowy#!) i kopiujemy kod,
3. Wiadomo, wpisujemy miasto i ulice, wybieramy jedzenie i przechodzimy do platnosci,
4. Wklejamy nasz kod tam gdzie jest miejsce na kod( ͡º ͜ʖ͡º),
5. Uzupelniamy dane dostawy: imie, nazwisko z dupy, a w ulicy robimy jakis maly blad zamiast np Mickiewicza Mickkiewiczaa, albo jezeli mieszkamy w kamienicy itp to nie wklepujemy 1/1 tylko 1m1 1-1 czy jak tam chcecie. Email tez z dupy,
6.Placimy przez PayU czymkolwiek. Ja place od zawsze z tego samego konta i przechodzi bez problemu,
7. Czekamy na potwierdzenie zamowienia
8. Czekamy na jedzenie
9. Jemy i cieszymy sie, ze i zoladek i wewnetrzna cebula sa pelne
Pewnie kazdy kto zamawial na pyszne.pl robi to juz od dawna, ale moze akurat trafi sie mirek/mirabelka, ktory/a nie zna i skorzysta( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smacznego!
#pysznepl #pizzaportal
  • 11
@Dudek89: naprawde? Dziwne. Ja odkad sa te kody rabatowe zawsze place z tego samego konta, srednio raz na 2 tygodnie/miesiac i nigdy nie mialem problemu. Jestes pewny, ze to przez to ci nie przeszlo, a nie mail, telefon, adres?
@matejko2405: doszedłem już do płatności, wykonałem przelew, czekałem na potwierdzenie na stronie - a tu bang! "Z tego konta była już dokonywana zapłata, nie możesz użyć kodu dla nowych" - pieniądze oddali po 3 dniach.