Wpis z mikrobloga

@radykalnyradek: Wyjaśni mi ktoś, jak to jest możliwe, że mając tak rozbudowaną kartę tablic matematycznych, można oblać maturę z matematyki? Jak można w ogóle martwić się o tę maturę? Na tych tablicach jest naprawdę wszystko, czego potrzeba, a w połączeniu z niecałymi 3 godzinami na napisanie, jest to dla mnie wprost niepojęte. Jako tegoroczny maturzysta jestem zdecydowanie spokojny, nawet mając w perspektywie rozszerzenie.
#matura #matematyka
  • 10
@radykalnyradek: wg mnie jak ktoś nie jest w stanie ogarnąć takiego czegoś, to powinien mieć zakaz zbliżania się do jakiejkolwiek uczelni wyższej. Na podstawie swojego otoczenia śmiem twierdzić też, że osoby kumate z matmy nie srają, że nie powinno być matury z polskiego, a "humaniści" mają niesamowity ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@radykalnyradek: zaczyna się ciśnięcie wszechwiedzących. Zdaję w tym roku matmę, boję się czy ją zdam. Nigdy nie byłem z niej dobry, nie miałem komisów czy czegokolwiek w tym stylu, ba nigdy nie miałem dopa na koniec roku z żadnego przedmiotu. Ale z matematyki nigdy nie szło mi wybitnie. Ja rozumiem, że na mirko są sami programisci po 15k, którzy mają wszystkie przedmioty ścisłe w 1 paluszku - ale uświadomcie sobie, że
@sulejman: Gościu, ale funkcje elementarne z liceum to jest najprostsze, co może być, rozumiesz? Ogarnięcie tego nie wymaga cienia abstrakcyjnego myślenia, wszystko opiera się na wzorach i schematach z czego wzory są zawarte w karcie. Jeśli ktoś nie jest w stanie przez 3 lata nauczyć się takich podstaw to nie jest słaby tylko niesamowicie leniwy.