Wpis z mikrobloga

@pshemson: karty "gieteesy" akurat nie grzeszą wydajnością praktycznie od nowości... I nie mówię tu już o wydajności do gier.

Ciężko operować w tej cenie. Lepiej "pocierpieć i dozbierać". Taki krytyk jak tak liczę na szybko na używane to coś koło 650...

Miałem kolegę w gorącej wodzie kąpanego co chciał laptopa kupić za 2 koła, co chwilę go zbywałem, kupił za +3800 i mu starczy spokojnie na następne z 7 lat jak
  • Odpowiedz
@pshemson: no fifę 07 max na moje oko, u mnie na 9600gt +procesorze e8400 grałem na niskich w 09, ale i to i to podkręcone i czasem Szpakowski "po-po-podanie do..." ścinało.

A kupować starsze kompy na starsze gry na 1 rok? Dziwny styl :)
  • Odpowiedz
@pshemson: gts 250 jest lepszy od 9600gt ale dość nieznacznie. Jak mówiłem, to ja mój zestawik podkręcałem i czasem było średnio.

jakbyś dorwał jakiegoś gtx 470 to już by było o wiele lepiej, nawet z tym e8400 i byś go podkręcił do 3,3ghz... No ale cema to +200zł na moje oko.
  • Odpowiedz
@pshemson: Aaa, ja ciągle patrzyłem na ten 1 zestaw.

320gb ssd w kompie za 280zł? Podejrzanie tanio. Wolę nie wiedzieć jaki to ssd i w jakim stanie skoro ma raptem 5,8 według testera w7.

Zauważ, ze ten radeon to dopłata: karta graficzna (brak)(radeon hd 7770 dopłata 280zł). Szczerze mówiąc to nawet za te 560zł jakoś

Poza tym nvidia>amd, ale to już inna bajka. W ostateczności niech tej 2 zestaw już będzie,
  • Odpowiedz