Wpis z mikrobloga

@ninakraviz: widocznie nie widziałaś jak rodzice tych. (albo podobnych) dzieci przebieraja je za ninja i bawią się nimi jak maskotkami. Ich też zgłoś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O, jest kilka wpisów wyżej.
  • Odpowiedz
@ninakraviz:

jest różnica pomiedzy czarnym humorem a chamskim, bezdusznym śmianiem się z czyjegoś nieszczęścia

Czarny humor, odmiana komizmu, łączenie efektów absurdalnych z elementami grozy, niesamowitości lub obrzydliwości w sposób niewinny, a jednocześnie zabawny


W definicji jej nie ma.
  • Odpowiedz
@ninakraviz:

jest różnica pomiedzy czarnym humorem a chamskim, bezdusznym śmianiem się z czyjegoś nieszczęścia, Ty jej najwyraźniej nie dostrzegasz.

Dalej to jest czarny humor, kwestia tylko granicy, którą jakoś tam sobie wyznaczyłaś. W sensie rasistowskie żarty są spoko, ale jak ktoś się nabija z niepełnosprawnych to już koniec, piszę list ze skargą do twoich rodziców. Rzecz raczej indywidualna, mi przykładowo dość ciężko wyznaczyć jakieś granicę. Wyjaśnia to Tim Minchin, w poniższym
DrKittens - @ninakraviz: 
 jest różnica pomiedzy czarnym humorem a chamskim, bezduszn...
  • Odpowiedz
@Majkel91: no z tą anancefalią to nie jest prawda, bo bez mózgu płód za długo (jakieś sekundy z tego co pamiętam) nie pożyje odłączony od organizmu matki; tak naprawde nie potrafimy udowodnić że ziemniak nie ma świadomości, więc bezpiecznie ograniczyłbym się do stwierdzenia, że nie wiadomo czy coś myślą -_-
  • Odpowiedz
@Sasaki_Kojiro: @DrKittens: Nie popadajmy w skrajność.
Czarny humor to takie dobry przykład "guilty pleasure" i trzeba umiejętnie nim operować, taki dowcip musi być na tyle dobry, żeby przekonał Cię byś uchylił na moment swoją moralność i poddał się śmiechowi, mimo wszystko mając gdzieś z tyłu głowy "Boże wiem, że zgrzeszyłem xD"

Żarty o warzywkach to były zabawne, jak grałem w małysza na dyskietkach, już dawno straciły swój komizm i zamiast
  • Odpowiedz