Wpis z mikrobloga

  • 1
@h0gan: idąc tym tokiem. Wyborcy Korwina w pigułce "hehe Pszemo wstawił zdjęcie w kominiarce zaraz pewnie zmasakruje jakiegoś lewaka ma mój głos"
  • Odpowiedz
  • 1
@h0gan: mylisz się, to Twój tok. Poza reszta piszesz o ocenianiu polityka po wszystkim tylko nie działaniach w sejmie, moje pytanie brzmi w jakim sejmie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pinokjo: Info: Wipler był posłem. Podjął tam pewne działania, które podlegają ocenie wyborców.


Przecież gdyby wyborcy oceniali polityków po ich dokonaniach to już dawno 3/4 sejmu by wyleciało.
  • Odpowiedz
  • 0
@h0gan: podjął pewne działania za które został dawno oceniony. A obecnie przez pryzmat czego mamy go oceniać jak nie jego wypowiedzi także tych umieszczanych na portalach społecznościowych?
  • Odpowiedz
  • 0
@brukiew: widzę że się znamy i wiesz jak bardzo poważny jestem.

Wiadome, że nie po pracy każdy polityk przebiera się w taki strój jak wyżej na zdjęciu, rutynowa procedura.

Wiadomix skoro śmieje się z Wiplera znaczy, że jestem za Tuskiem czy innym Kaczyńskim. Na prawdę nie wiem skąd znasz moich idoli ;) A zapomniałem jak się nie spamuje internetu dla Janusza i spółki, jedynych słusznych polityków to znaczy ze się wspiera
  • Odpowiedz
  • 0
@brukiew: bycie politykiem do czegoś zobowiązuje. Niech sobie wrzuca takie zdjęcia na swój prywatny profil gdzie zobaczą to jego znajomi a nie profil polityka którego utożsamia się z partią polityczna. Przecież nie jest celebrytą (chyba) a politykiem. Pomijając fakty wrzucania memów z niesprawdzonymi cytatami które nigdy nie zostały wypowiedziane, to nie jest poważna polityka i nie będzie traktowana poważnie.

Do drugiej części się nawet nie odniosę bo jest to jedna z
  • Odpowiedz
  • 1
@brukiew: Ty śmiesz nazywać kogoś prostakiem? Nie potrafisz nawet prowadzić dyskusji, rzucasz jedynie obelgami na prawo i lewo. Jeszcze ten Twój kompleks inteligencji i pochodzenia. Widać, że ledwo co zostałeś oderwany od pługu w swoim #!$%@?, zobaczyłeś pare memów i już masz się za eksperta od wszystkiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@brukiew: tak, to co właśnie robimy w cywilizowanym świecie nazywa się dyskusją, co prawda ze względu na Twoje zachowanie jest to dyskusja na żenująco niskim poziomie dlatego nie mam zamiaru jej kontynuować.
  • Odpowiedz