Wpis z mikrobloga

@Krol_Wszechswiatu: No własnie mam dylemat z tymi śladami eksploatacji, z jednej strony wydaje się, że powinny być ale z drugiej jednak na zdjęciach oryginalnej maszyny ona wygląda jak prosto z myjki. Przy pancerce to sobie nie żałuję pigmentów, błota itp, za to przy samolotach wolę zostać powściągliwy, kwestia gustu chyba :)
  • Odpowiedz
@yeloneck: Normalnie na półce, z tym że one stoją góra dwa tygodnie, pierwszy tydzień się nimi zachwycam, potem lądują na ebayu i po kolejnym tygodniu już ich nie ma, bo w kolejce czekają następne :)
  • Odpowiedz
@waldesss: Chyba dlatego, że chciałem odwzorować maszynę, która obecnie lata, bo łomy w trakcie wojny były srebrne lub zielone, dopiero po wojnie z uwagi na przepisy bezpieczeństwa zmieniono kolor na czerwony.
  • Odpowiedz
@yeloneck: to zależy pancerkę, którą sprzedawałem dotychczas osiągała ceny ok £40-£50, za tego myślę wziąć min £30 choć może być więcej bo to w sumie brytyjska maszyna a ja celuję w brytyjskiego ebaya.
  • Odpowiedz
@Tomeek: Czołem kolego! Osobiście szkło kładę jako ostatni element całości, zaraz po pomalowaniu ostatnią warstwą lakieru. Generalnie staram się aby szklane elementy nie dostały żadnej warstwy farby (poza ramą oszklenia) bo to zawsze niszczy przejrzystość.
  • Odpowiedz