Wpis z mikrobloga

@polik95:
1. W sjcam sj4000 dostajesz multum akcesoriów (w tym wodoszczelna obudowa)
2. W xiaomi yi nie dostajesz nic, poza kamerką (wodoszczelna obudowa - koszt około 60-70zł)
3. Aparat cyfrowy z funkcją nagrywania filmów w HD da dużo gorszy obraz aniżeli kamerka sportowa. Odpuszcza się kompakty praktycznie całkowicie teraz i nie ma to po prostu sensu.
4. Na pytanie które wybrać, pozwolę zacytować siebie:

Xiaomi bierz, jak masz trochę więcej kasy
@Fibi07: dzięki. To chyba te xiaomi wezme, chociaz az tak te 60 klatek do szczescia mi nie potrzebne. Sam mam mi4 ktire nagrywa w 4k. A kamerke chce sam nie wiem po co, moze jakies timelapes bym ponagrywal albo ot tak sobie :v
@polik95: Jak nie zależy Ci na 60 fps i dźwięku, to bierz sjcam. Jak zależy Ci aby było cokolwiek słychać w dobrej jakości, to bierz xiaomi.
A i pamiętaj, że w słabym świetle to obie będą bardzo słabo nagrywać ;) chociaż i z tym można sobie poradzić samoróbką za 10 zł :P
@polik95: spójrz jeszcze na kamerke eken h9 w zestawie też jest sporo akcesoriów, nie wiem jak sjcam ale porównywałem ekena z xiaomi i szczerze powiem że jak nie masz jakiś specjalnych wymagań (dla mnie obraz z surowych plików a nie z YouTube jest porównywalny) to naprawdę warto się zastanowić na tą kamerką
@polik95:
Xiaomi Yi ma po prostu lepszy procesor i inne podzespoły. Porównanie na zasadzie, że sjcam nie ma tylko 60fps przy fhd jest dla mnie śmieszne :D
Xiaomi dostanie za 230 około z Chin, sj z polski za 250zl z przesylką kurierską.
Kejs do xiaomi to jakies 50zł w Chinach maks, reszta TYLKO potrzebne akcesoria i masz za lekko ponad 300zł spoko kamerkę :).

Ja mam dwie, sj w samochodzie.
@polik95: właśnie pozbyłem sie mojej sj4000 z wifi, z akcesoriami sprzedalem za 250. teraz kompletuje sobie xiaomi, 2 baterie i ładowarka - 40 zł, obudowa i duperele na kask - 40 zł, kamerka - 250 zł.
a nagrywa tysiąc razy lepiej