Wpis z mikrobloga

@D3lt4: w Warszawie wiem ze sa juz firmy dzialajace na tej zasadzie. Jest koles ktory zatrudnia kilku ukraincow za najnizsza krajowa plus bonusy, dogadal sie z wypozyczalnia aut i tyle... mi us ten,ze jak wczesniej biorac ubera jechales w miare autem, tak teraz podlatuje wlasnie taka fabia 1.0 w ktorej nawet ogrzewanie nie bardzo daje rade...
@Adams_GA: Ja nie mam nic przeciwko. Dla mnie liczy się przemieszczenie z punktu A do punktu B za możliwie najmniejszą stawkę i w sensownych warunkach.

A system ocen wykluczy kiepskich.
@Millionth_Visitor: Ponad setka ;)

@D3lt4: z tego co policzyłem kiedyś, opłaca się, ale trzeba #!$%@?ć sporo by się zwróciło.
ja mam wuchtę kuponów, więc praktycznie ciągle śmigam uberem, i większość kierowców ma swoje auta, i lepiej wychodzi ;)
@mafef: @D3lt4: To #januszebiznesu. A klient wcale nie korzysta, bo to są zatrudnieni albo ukraincy nie znający ani języka ani miasta albo ofermy nie umiejące wypożyczyć sobie auta i założyć konta na uberze orane na kase przez wspomnianych januszy. I oczywiście jeżdżą najgorszymi budżetowymi autami.