Wpis z mikrobloga

@gerbilos: Ale chodnik jak nazwa wskazuje jest od chodzenia, jakby był do stania to by się nazywał stojnik..
Pewnie nie mieszkasz w bloku i nie wiesz jak to, że ktoś stoi pod oknem i głośno się zachowuje, potrafi przeszkadzać i uprzykrzać życie. Zwłaszcza gdy poziom rozmów jest żenujący do potęgi entej oczywiście z bluzgami. W dupie to mam że ktoś sobie rozmawia ale niech rozmawia tak aby dźwięk nie docierał do
  • Odpowiedz
@Kossa: @Kossa: Zastosuj wysokie dźwięki. Osoby kilka lat młodsze mają większy zakres, a są strasznie drażniące. Tylko nie zapomnij potem wyłączyć bo mimo, że ich nie słyszysz to jakbyś ustawił na kilka godzin to pewnie też by cie głowa bolała.
  • Odpowiedz
@Kossa: Krój frajerów z fajek. Co Ci zrobią? Naskarżą, że zabrałeś im papierosy :D
Mój dawny kolega tak robił. chodził w miejscówki gdzie palili licbusy i im zabierał papierosy. A najsmieszniejsze jest to, że był z metra cięty i młodszy od nich, ale wyglądał na patologie i w sumie, to był patusem jak większość moich dawniejszych kolegów. Aż sam siędziwię, że nie wyrosłem na patola tylko na stuleje xD
  • Odpowiedz