Wpis z mikrobloga

@GotchaWRC: @damian_co_dalej: Ale piedolicie, ludzie - znacie regulamin ? Kara się należy zgodnie z regulaminem. Nie przyzwyczailiście się, że chyba w każdym wyścigu ligowym w tym sezonie T1 tak wygląda (problem trenowania tylko czasów a nie wyścigów i startów) ? I prawie zawsze ktoś komuś w dupsko wjeżdża co kończy się kolizją więcej niż 2 aut ? A teraz hurr durr, o - lincz ! O, ban na 2 wyścigi
@ckbucu: Myślę jednak, że powinniśmy przyłożyć szczególną wagę, do karania takich incydentów, oczywiście zgodnie z ustalonym wcześniej regulaminem. Ja miałem wczoraj gorszy dzień, wróciłem późno do domu będąc masakrycznie niewyspanym, przez co osiągnąłem w kwalifikacjach zawrotny czas 2:24:3 (kręcąc na treningach okrążenia w okolicach 2:22:9). Miałem przez to wątpliwą przyjemność startu ze środka stawki, gdzie takie sytuacje są nagminne. To wkurza, bo zwykle kończy się to uszkodzonym samochodem, którym nawet przy
@ckbucu: Oczywiście że nie każdy jeździ idealnie i każdemu się zdarzają błędy, ale qfa żeby nie zwolnić do normalnej prędkości na T1, tym bardziej że można z botami poćwiczyć to albo na serwerach otwartych, jedynie to tylko szkoda trenigu tych paru osób co dostały strzała.

Może z tym banem na 2 wyścigi przesadziłem rzeczywiście ale żeby nawet po takim czymś nie potrafić się przyznać do błędu i napisać "sorry" to już
@DrQ: dzieki tej pieknej kraksie i pozniejszej serii kar za wyjazdy poza linie zyskalem bardzo wiele pozycji jadac dosc rowny, slaby wyscig :P startowalem jak sie okazuje jednak z konca stawki - to biale bmw (znowu kradzione), ukonczylem na miejscu 8 zyskujac az 13 pozycji, z czego znaczna wiekszosc na pierwszym zakrecie.
przepraszam @andretto za zly dotyk przed blanchimont na 8 okrazeniu, mam nadzieje, ze nie zepsulem wyscigu.