Wpis z mikrobloga

Naszyjnik zegarek znicz
Zamówiony: 6.01
Odebrany: 18.01
Przesyłka nierejestrowana
Cena: 3.78$
Link dla tych, którzy brzydzą się reflinkami

Kto nie wie co to znicz to znak, że jest Mugolem, ja tego tłumaczyć nie będę. :D

Sama zawieszka jest wykonana bardzo starannie – wygląda dokładnie tak samo jak na aukcji. :) Ja zamówiłam wersję czarną, ale można dostać kilka innych wersji kolorystycznych.
I uwaga, uwaga. To nie tylko wisi na szyi – to również zegarek. :) Wystarczy wcisnąć pipek na górze znicza i… mamy zegarek :D (zdjęcie w komentarzu)
Zdecydowanie polecam wszystkim fanom Harrego Pottera, coś takiego trzeba mieć.
#itemyzchin #aliexpress
biuna - Naszyjnik zegarek znicz
Zamówiony: 6.01
Odebrany: 18.01
Przesyłka nierejes...

źródło: comment_lYYv80GoxE8tTBUi4iMbETpQSKIVzUsS.jpg

Pobierz
  • 21
@bocznica: Widocznie dla Ciebie jest to tak samo interesujące jak dla mnie 90% zakupów niebieskich pasków stąd, kabelki, ładowarki itp. Ale jednak wiem, że sporo osób czasem coś kupi z tego co zrecenzuję. Więc zła wiadomość: nadal będę tutaj taki badziew wrzucała.
@biuna: "elektroniczny badziew" typu arduino zawsze lepszy, ponieważ wymaga wiedzy i myślenia jak go dobrze wykorzystać, czego nie można powiedzieć o jakiś naszyjnikach czy innych śmieciach tego typu.
@ThePr0: Ale po co konstruktywna retoryka przy tak błahym temacie jak zakupy z Chin? Jednych interesują kabelki i lubią je kupować, a inni lubią kupować sobie "badziewne" zawieszki na szyję. Ja się wtrANcam w wątki o kabelkach "a po co, a na co, ale brzydkie" i nie rozumiem takiego komentowania tutaj. Jestem różowym paskiem, zwyczajnym, normalnym czasem sobie kupię naszyjnik i go zrecenzuję i zjawia się ktoś taki jak Ty wyżej
Zakupy z chin nie są błachym tematem, chyba że mówimy o jakimś badziewiu typu naszyjniki. A nie wtrącasz się do tych tematów bo brakuje Ci wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do oceny jakiś badziewnych naszyjników nie potrzeba praktycznie żadnej więc wtrącać się może praktycznie każdy. Zawsze dominujemy, pogódź się z tym xD
@bocznica: #!$%@?, mam dość takich ludzi jak Ty. #!$%@? się żeby tylko się #!$%@?. wyjdz w piwnicy i znajdź sobie różowego to może ona Ci pomoże dorosnąć. dziewczyna użyła poprawnie tagów, zrobila kawał poprawnej recenzji ale zawsze musiał się znaleźć jakiś debil który się #!$%@? o byle co. bo się #!$%@? zna na Arduino i kabelkach. bitch please.

@biuna: a Tobie dzięki bo mój różowy lubi HP i już zamówione,