Wpis z mikrobloga

czy naprawdę jestem pierwszą osobą, która czuje się ekstremalnie zażenowana? Nawet z anonimowego konta byłoby mi głupio wysłać taką wiadomość do jakiejkolwiek dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: przecież to pewnie fejk. Babki mają cienkie riposty, ogólnie jakieś poczucie humoru do rzopy i nie jestem pedałem, ale to prawda, bo jak się tak chwile zastanowiłem to może ze 2-3 razy w życiu śmiałem się z żartu dziewczyny.
  • Odpowiedz
@first:

przecież to pewnie fejk. Babki mają cienkie riposty, ogólnie jakieś poczucie humoru do rzopy i nie jestem pedałem, ale to prawda, bo jak się tak chwile zastanowiłem to może ze 2-3 razy w życiu śmiałem się z żartu dziewczyny.


Czyli 2-3 śmieszki więcej niż rozmów odbyłeś z dziewczynami, a ty jeszcze narzekasz.
  • Odpowiedz
@ReniferApokalipsy: O ile to nie fake to może gościu już kiedyś wyłapał jakąś panne na taki tekst. Był to pewnie "związek" bardzo krótki - żeby nie powiedzieć przelotny, więc próbuje szczęścia dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hutman: Nawet krótki związek powinien zacząć się od innego tekstu. No sorry, ale to po prostu jest niesamowicie debilne :D
@tajemniczygosc: Szukała atencji i ją dostała. Mogła zrobić zdjęcie samego znamienia. Dziewczyna z tinera raczej niczym nie prowokowała :)
  • Odpowiedz
@hutman: Odpisz:
"Jak zaczniesz czytać to krótkie opowiadanie, to w miarę czytania będzie rosła liczba stron aż do wielkiej encyklopedii"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz