Wpis z mikrobloga

@Piotr_Rupik: Na Everbuying po zakupie i zrobieniu recki zapewne otrzymasz propozycję recenzji na 3 stronach za którą możesz dostać do 30$. Po zakupie za samo zamówienie również dostaniesz garść punktów zniżkowych.
@Piotr_Rupik: Ja posiadam RMN2 od Everbuying, bez problemu szybka przesylka(zwlekali troche z wysylka bo duzo zamowien), teraz zakupiłem drugi telefon dla znajomej, po 2-3 dniach wysyłka SGpostem(tamta paczka SGpostem niecale 2tyg szla)

@kibiklops Zadnej propozycji nie otrzymalem aby recenzowac, garść pkt się dostaję jakos za 1USD=1 pkt i tam za recencje 20pkt, co jest warte generlniae moze 1-2$ za transakcje
@lukasz354kg: A robiłeś recenzje otrzymanych towarów z tekstem, zdjęciami i wideo? Ja kupiem jedynie tani telefon (za 37$) po otrzymaniu zrobiłem byle jaką reckę i mi przesłali propozycję taką jak na GearBest. Napisałem że jestem zainteresowany, dali 3 te same strony co na GearBest, po wykonaniu zadania nagrodzili mnie maxem punktów, które mają wartość 30$. Sprawdź lepiej tickety - może masz tam też taką propozycję.
@kibiklops Jakie dokladnie zadania? zrobilem tylko wersje pisana i zdjecie, za zdjecie nawet jeezce nie dostalem pkt, w planach mam tez jakies video z dupy zrobic. Moze byles pierwszym badz jednym z pierwsych recenzujacych dany produkt.