Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś taki zestaw głośnomówiący jak na zdjęciu? Jak to uruchomić? Kupilem samochód i był taki zestaw. Nie mam pewności czy to działa. Naciskam wszystkie guziki, nic sie nie świeci itd. Jednocześnie telefon też nie wykrywa po bluetoothie tego. Poradźcie jak to załączyć.

#zestawglosnomowiacy #samochod #motoryzacja #elektronika #telefony #parrot #kiciochpyta
samjan - Mirki, ma ktoś taki zestaw głośnomówiący jak na zdjęciu? Jak to uruchomić? K...

źródło: comment_atKxgkdRN4oamyz1wGWr4n7b1fw9UNeC.jpg

Pobierz
  • 10
@samjan: Ohooo nie sądziłem że spotkam kogoś z tym samym problemem .... Już myślałem, że mam niekompletny zestaw i dlatego nie działa. Teraz wiem , coś mysi być źle podłączone. Jak włączam zapłon nic się nie włącza dopiero jak coś po naciskam zaczyna migać czerwona lub zielona dioda. Oczywiście bluetooth nie wykrywa zestawu....
@samjan: kiedyś odpaliłem coś takiego kumplowi w golfie IV :P pierwsze co musisz zrobić, to sparować urządzenia (parrota i telefon) - później fajnie to działa. z tego co pamiętam, parrota trzeba najpierw jakośtam ustawić w tryb parowania. standardowy PIN to 1111. i najpierw zobacz, czy to w ogóle działa (czy podłączone i reaguje na cokolwiek).