Wpis z mikrobloga

@lxxxxxxl: ostatnio temat przewodni ostaryna. Od jakiegos czasu mk677 reklamowane. Widac reklama dziala :-P A tak poza spamem to nie bralem, a ty czego sie spodziewasz?
@lxxxxxxl: nie mam doświadczenia z mk677 ale używam od niedawna ghrp-6 w małych dawkach w celach regeneracyjnych. Na pewno nie umywa się do prawdziwego GH i jeśli masz duże oczekiwania to się zawiedziesz.
Na cuda nie licz, ale środek powinien trochę przyspieszyć regenerację (także stawów i to jest największy plus). W dłuższej perspektywie może będą jakieś efekty sylwetkowe, nie wiem, za krótko korzystam z podobnych wynalazków. Sam rozważam przejście na to
@rafalinho007:
Logika.
Chcesz mieć wyższy poziom GH, bij GH, chcesz wyższego teścia, bij teścia, chcesz insy, bij insę.( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest zwykłe oszukiwanie i nabijanie ludzi w butelkę ze strony producentów oraz głupota ze strony odbiorców.
Wiadomo kto przeprowadza badania i jakie będą wyniki, wiadomo jakie są oczekiwania konsumenta (towar ma nie szkodzić, a działać lepiej niż "hardcore" środki) i tak się ten rynek kręci.
@rafalinho007:
Trening, seks i sen też podnoszą poziom GH, co to za argument?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie mam żadnego doświadczenia z w/w środkami, ale potrafię myśleć.
Nigdy w życiu nie wbiłbym sobie syfu mieszanego w kalifornijskiej piwnicy brudnymi łapami, o niewiadomych przemianach pośrednich i efekcie długofalowym.
Od doświadczeń są zwierzęta.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesli się kiedyś zdecyduję na egzogenne sterydy czy peptydy,