Wpis z mikrobloga

Oko, mała aktualizacja co do #otwierajacesiedrzwi. W tym tygodniu nastąpi definitywny koniec tej historii. Od czwartku do soboty pokażę wam ostanie obrazy z aż 10 kamer i będziecie mogli odsubować tag. Dlaczego dopiero w czwartek? Ano dlatego, że w piątek mam wolne i będę w domu, przez co będę mógł na bieżąco karmić się hejtem jaki pojawia się po każdym filmiku. A tu będzie ich dość dużo.

Ludzie szyderczo piszą, "no, trollu*, na końcu powiesz pewnie, że to żart". Cóż, wszystko w tej kwestii powiedziałem już kilka razy i zdanie nie zmienię. Nikogo nie zmuszam, żeby wierzył. Nigdy też nie powiem, że to był żart.

Kiedyś wam napisałem, że zrobię wpis o egzorcyzmach itp. będzie. Po prostu charakter mojej pracy się zmienił i więcej mnie nie ma w domu niż jestem, przez co mam nawet problem ze spisywaniem do was opowiadań z roboty a co dopiero z takimi rzeczami.

Jak moje prywatne wiadomości nie zapłoną od wyzwisk jak za każdym razem kiedy coś wrzucam, to dzisiaj dostaniecie przedsmak tego co was czeka od czwartku (obraz z jednej z kamer).

Od czwartku do niedzieli będę odpowiadał na wasze pytania na bieżąco, potem znów robota i będzie słabiej, ale do tej pory starałem się odpowiedzieć na wszystkie pytania i tak zostanie. Co najwyżej będę odpowiadał po jakimś czasie.

*wstawcie przekleństwa typu "#!$%@?" itp.
  • 19
@BQP: Wrzucaj i nie zwracaj uwagi na hejterów. Od dłuższego czasu czekamy razem ze współlokatorem na dalsze nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam
@BQP: Że też ci się chce to kontynuować. Jak dziecko :P

nie było żadnej ręki, weź obejrzyj film dokładnie, a nie powielasz bzdury innych osób


@fiskkr: Nie wiadomo co to było, ale fakt jest taki, że widać na filmie coś, co popycha ten przedmiot. Skoro to taka bzdura to wyjaśnij mi proszę jakie Ty masz na to wytłumaczenie.
@BQP: No na pewno byłoby fajnie gdyby obserwowali Cię tylko tacy, co wierzą w duchy :)

Tak dobrze nie ma niestety.

A swoją drogą to jest ciekawe. Minęło 5 godzin i @fiskkr dalej nie udzielił mi odpowiedzi. Naprawdę tak trudno powiedzieć dlaczego coś jest bzdurą? Gdy ja określam coś bzdurą, to zazwyczaj dlatego, że istnieje oczywisty sposób zaprzeczenia tej bzdurze.

Co ciekawsze, jego komentarz zdobył jednak aż 7 plusów. Jak na
@-PPP-: Sytuacja o której mówisz jest mi bardzo dobrze znana, bo pamiętam tę burzę po tamtym filmiku. To dokładnie to nagranie. Sprawa była wyśniona przez autora wcześniej. To co widzisz na ekranie to Telefon z etui tego typu. Rzecz która spada na ziemię to obciążnik który pozwalał temu telefonowi się stabilnie trzymać. Sam telefon jedynie się przewraca jednocześnie zamykając etui. Nawet obraz z telefonu (ten po prawej stronie) sugeruje jedynie
A swoją drogą to jest ciekawe. Minęło 5 godzin i @fiskkr dalej nie udzielił mi odpowiedzi. Naprawdę tak trudno powiedzieć dlaczego coś jest bzdurą? Gdy ja określam coś bzdurą, to zazwyczaj dlatego, że istnieje oczywisty sposób zaprzeczenia tej bzdurze.


@-PPP-: wybacz za brak odpowiedzi, ale od tamtego filmu minęło kilka czy kilkanaście miesięcy i nie miałem chęci odgrzebywania go, ale pamiętałem że nie była to ręka. Teraz spojrzałem na ten film