Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lunapants:

Jedyną intencją moim zdaniem było dowalenie wegetarianom bo łohohohoho oni nie jedzą mięsa, jestem taki lepszy bo znajdę sobie zdjęcie psa w internecie, wstawię i się z nich ponabijam, karuzela śmiechu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zwyczajna chęć wywołania gówno burzy i zdobycia atencji.

Tylko że dla mnie i innych (jak już pisałem) ani to nie jest śmieszne ani mądre i naprawdę trzeba nie mieć wielkich wymagań
@Namarin: A wystarczyło wejść na profil OPa i zerknąć co w komentarzach pisze.

Ten post nie ma śmieszyć. Od kilku dni pod tagiem #wegetarianizm lądują coraz to wymyślniejsze zdjęcia mięsa. A to surowe nóżki królicze albo jakieś kawałki świń i jestem pewna, że OP wrzucił to tu żeby oburzyć mięsojadów spod tagu #bekazwegetarian którzy bardzo chętnie postują zdjęcia martwych kurczaków etc.

Wszyscy są już zmęczeni robieniem po złości osobom wege i
Gotowany pies zło, ale poćwiartowany kurczak do rosołu gites bo to się tu je u nas


@krasecz: dlaczego przypisujesz mi coś czego nigdy nie napisałem, czego nigdy nie twierdziłem?

Jesteś gestrofobem


że czym?

i strasznie nie tolerancyjny wobec kultury innych ludzi.


Czytaj wyżej bo wcześniej pisałem że chodzi mi tylko o zdjęcie a nie o to co kto i gdzie je.

Tu jest Polska, wykop to polski portal. kraj w którym
Od kilku dni pod tagiem #wegetarianizm lądują coraz to wymyślniejsze zdjęcia mięsa. A to surowe nóżki królicze albo jakieś kawałki świń i jestem pewna, że OP wrzucił to tu żeby oburzyć mięsojadów spod tagu #bekazwegetarian którzy bardzo chętnie postują zdjęcia martwych kurczaków etc.


@lunapants: Nie wiem co się dzieje od kilku dni pod tym tagiem bo wegetarianinem nie jestem i go nie śledzę. Nie będę też wchodził na każdy profil z
Jedyną intencją moim zdaniem było dowalenie wegetarianom bo łohohohoho oni nie jedzą mięsa


@Namarin: no tak, samemu sb bd dowalać xD

jakbym chciał wkurzyć wegetarian, to zapostowałbym jakiegoś kuraka, kiełbase, czy inną równie apetyczną rzecz
@Namarin: Mówisz, że nie jada. Sushi to też nie jest polska potrawa i 20 lat temu nikt by nie myślał że będzie ona dość popularna niedługo. Jedzenie to jedzenie.
Zgłosiłeś jako treści drastyczne, bo przemoc i nienawiść to to nie jest. A czy równie drastyczna będzie zupa z małpy? A może pasztet z królika? Króliczki przecież też takie domowe zwierzątka.
@krasecz: martwe oskórowane króliki, małpę czy rybę na sushi, wszystkie zdjęcia gdzie występuje krew i martwe zwierzęta zgłoszę z tego samego powodu. Ile jeszcze razy mam to powtarzać zanim do was dotrze?
@Namarin: A wypchane też zgłosisz?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten portal nie jest tylko dla 12 dzieci i #!$%@? co go krew obrzydza i płaczę. Społeczność wykopu w pewnym stopniu odzwierciedla społeczność z jaką spotykasz się w życiu codziennym i blokowanie martwych zwierząt czy tam krwi nie sprawi, że ich nie będzie. Nie traktuj tego portalu jak własnego podwórka. To, że czegoś nie chcesz widzieć nie znaczy że
Pobierz krasecz - @Namarin: A wypchane też zgłosisz?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten portal nie jest tylko dla...
źródło: comment_OHr0HrOcOfsmKRFIflS9u4yhzaobfVW1.jpg