Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DamnumEmergens: To wytłumacz mi w czym pies jest lepszy od świni? Dlaczego pies jest obdarzany miłością człowieka a świnia i krowa po smutnym i krótkim życiu ląduje na talerzu? Bo społeczeństwo takie normy ustaliło? Społeczeństwo jest Bogiem aby decydować kto zasługuje na życie i miłość a kto nie? Hmm?

Szczerze? Większy mam szacunek do mięsojadów którzy mówią, że zjedliby psa (nawet jeśli tylko tak mówią bo przynajmniej oszczędzają tym sobie resztki
Rozumiem, że mógłbyś wylizać swojej starej (przecież szacunek do rodziców to też durna norma kulturowa) cipkę?


miałbym problem, bo nie chciałbym tg robić

ale jeśli ktoś by chciał, za zgodą obu stron, uprawiać kazirodczy seks oralny, to w sumie co mi do tego?

Oczywiście nie miałbyś też problemu np. z wyruchaniem ludzkich zwłok we wszystkie dziury?


przede wszystkim nie chciałbym tg robić, bo to obrzydliwe

@DamnumEmergens:
pewne wzorce postępowania wynikłe z uwarunkowań kulturowych.


rozumny, potrafiący myśleć samodzielnie człowiek, jest w stanie dojść do tego, że wiele z tych norm jest durnych i bez sensu oraz potrafi je odrzucić

@DamnumEmergens:
oraz pewne wzorce postępowania wynikłe z uwarunkowań kulturowych.


kiedyś normą było to, że czarny człowiek to niewolnik albo że nie ma żadnych praw
kiedyś normą było to że kobiety nie noszą spodni i nie posiadają żadnych praw
kiedyś normą było to, że żyd to podczłowiek i wgl najlepiej ich wszystkich spalić w piecu
kiedyś normą było to, że homoseksualizm to choroba i zboczenie

@DamnumEmergens:
@Chodtok: Obrzydliwe, otóż to! Tak samo dla wielu ludzi z naszego kręgu kulturowego zdjęcia martwych psów, czy sam akt ich jedzenia jest odpychający. I co w tym dziwnego? Also, nikt tu nie chce zabraniać skośnym jedzenia psów, natomiast nie widzę nic dziwnego w tym, że dla wielu jest to widok zgoła nieprzyjemny.

Tak samo dla wielu ludzi z naszego kręgu kulturowego zdjęcia martwych psów, czy sam akt ich jedzenia jest odpychający.


dla wielu ludzi widok jakichkolwiek martwych zwierząt jest odpychający, podobnie jak koncepcja jedzenia ich

@DamnumEmergens:
@lunapants: Nie jesteś zbyt bystra, co?
W Polsce jak i w Europie wiele osób trzyma psy czy koty jako zwierzęta domowe. Wiele osób buduje też z nimi naprawdę silne relacje. Myślę, że nie trzeba być #!$%@? geniuszem, żeby domyślić się, czemu tak jest i czemu ktoś, kto kocha własnego zwierzaka, nie chciałby zjadać jego pobratymcy. Serio nie łapiesz?
@l__g: chociaż kiedyś serio mi ocenzurowaliście wpis, który był bardzo wysoko w 24h a potem go nagle kompletnie wcięło ;//

przez chwilę myślałem że to podobna sytuacja