Wpis z mikrobloga

1. Poznałem dziewczynę.
2. Flirtowanie.
3. Buziaki, przytulanie.
4. Zakochanie (ponoć obustronne)
5. Seks.
6. Ma chłopaka.
7. Trwało to prawie pół roku ()

Krótka piłka. Sprzedawać ją jej chłopakowi? Mają niedługo wyjazd. Zrobić to przed ich wyjazdem, w pierwszym dniu czy po?
Niech mirko zdecyduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

Sprzedawać?

  • Tak 88.8% (3044)
  • Nie 11.2% (382)

Oddanych głosów: 3426

  • 106
@2822: a to z jej chłopakiem coś go łączyło, że ma wybawiać obcego typa, czy z nią? :D właśnie na wypoku wszystko jest czarno-białe: jak zdradza, to karyna albo @xanthia, zaraz ci powiemy jak najlepej sprzedać '#!$%@?' (którego nie znamy). Jak ktoś jej broni to też na pewno się puszcza. W piwnicy tak bardzo #tfwnogf, niech inni też mają smutno jak wy, wykopowi znawcy życia, świat znowu uratowany.
Czy
Pobierz
źródło: comment_hlxJD6ESF7XikbWBaV98JK0hPoFu3pBJ.jpg
@chanequa Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi w tej sytuacji. Nie dziwię się, bo to jednak jest męska sprawa uchronić tamtego typa przed zwykłą #!$%@?ą. Tu nie chodzi o żadne uczucia, o jakieś przechodzenie zakochania, tylko sprawiedliwość męską xD
@2822: przed czym go uratuje, znasz ich związek? Nie mam ochoty się bardziej w to zagłębiać, bo ani nie znam tej dziewczyny, nie wiem czym się kierowała, ani jaki jest jej partner. Może bardziej mu zaszkodzi niż pomoże? Może dziewczyna nagle przejrzala na oczy? Może jej chłopak się powiesi z tego stresu? xD A może od seksu wolał grać w gry? A może w ich związku było źle i oboje się