Wpis z mikrobloga

1. Poznałem dziewczynę.
2. Flirtowanie.
3. Buziaki, przytulanie.
4. Zakochanie (ponoć obustronne)
5. Seks.
6. Ma chłopaka.
7. Trwało to prawie pół roku ()

Krótka piłka. Sprzedawać ją jej chłopakowi? Mają niedługo wyjazd. Zrobić to przed ich wyjazdem, w pierwszym dniu czy po?
Niech mirko zdecyduje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

Sprzedawać?

  • Tak 88.8% (3044)
  • Nie 11.2% (382)

Oddanych głosów: 3426

  • 106
@darmowe_konto: Może zamiast od razu lecieć i #!$%@?ć pogadaj z nią na poważnie jak facet i jeżeli po rozmowie zdecydujesz/zauważysz, że jednak jest #!$%@?ęta i nie dociera do niej waga tego co zrobiła wtedy #!$%@?? Świat nie jest czarno-biały to raz, a dwa to jest mirko czego ty oczekujesz po takim pytaniu?
@darmowe_konto: Nie rob nic. Jak chcesz to usun sie z jej zycia po cichu i tyle, no albo korzystaj. I tak w momencie jak sprawa wyjdzie na jaw, w jaki kolwiek sposob, to zarowno rozowy jak i jej niebieski o wszystko co zle, wliczajac gradobicie i kuklusz oskarza ciebie.
@chanequa: Serio? Ma się nie wtrącać, bo nie wiadomo jak to u nich jest? Nie wszystko jest czarno białe, ale zdrada to zdrada. Tu nie ma o czym myśleć. Jak chcą tak żyć to ta informacja nie wpłynie na nich życie, a jeśli nie, to przynajmniej koleś będzie wiedział z kim się zadaje, a dziewczyna, cóż, może przemyśli swoje zachowanie.
@darmowe_konto: Informuj go. Takie rzeczy trzeba tępić. Myślę, że każdy
@darmowe_konto: Miałem identyczną sytuację. Gdy ją odwiedzałem, ta mówiła, że idzie po zakupy itd a ja w tym czasie obiad robiłem i inne sprawy w domu. Okazało się, że zakupy zrobił "on" a ona jechała na bolcowanie po czym on ją odwoził pod sam dom. Zawsze znajdowała jakieś wymówki żeby on nie mógł do domu wejść gdy ja jestem. Na szczęście dzięki kilku osobom wszystko pięknie wyszło na jaw i zostało