Wpis z mikrobloga

a to już jest na dvd? Czy ukradłeś i masz jeszcze czelność marudzić?


@Nabucho: Ukradłem. Zacznij pisać wniosek do prokuratury. Kopię wyślij ministrowi Ziobro.
@Sq-bi: o. Widzę, że się kolega oburzył, że jest złodziejem i sarkazmem strzela. Nie kradnij, albo nie narzekaj na kradzione. "Hanks mi się jakoś nie podobał". Albo przynajmniej popracuj nad rzetelnością.
@Nabucho: Pewnie i tak nie ogarniesz, skoro za nadgryzione jabłko płacisz gruby hajs, ale co masz, spróbuj.

A na marginesie: smutna prawda jest taka, że mógłbym płacić za możliwość ściągnięcia sobie kopii, ale jakieś rozsądne pieniądze, a nie płacić za oglądanie reklam i przereklamowanego filmu.
Już bym wolał się przejść do jakiegoś kina z dobrym nagłośnieniem na "Helikopter w ogniu" (oglądałem co najmniej 5 razy), choćby dla samej muzyki Zimmera.
Sq-bi - @Nabucho: Pewnie i tak nie ogarniesz, skoro za nadgryzione jabłko płacisz gru...

źródło: comment_ngjRM36dJscTFb3Ssqr6YviZxX3brNrw.jpg

Pobierz
@Sq-bi: ten obrazek nie działa. To jest ZŁODZIEJSTWO. Producenci żyją NIE z rozprowadzania fizycznego nośnika, tylko z możliwości poznania ZAWARTOŚCI. Nie usprawiedliwiaj kradzieży. A na appla mnie stać, to mam. Nie ukradłem. Teraz piszę ze swojego maka, i co to ma do rzeczy?
@Nabucho: Idź kupić jakiegoś Maca, bo Apple zaraz zbankrutuje.
JAK IM SIĘ NIE OPŁACA, TO NIECH TYCH FILMÓW NIE KRĘCĄ. PROSTE? PROSTE.
Normalnego bym poprosił, by mi wytłumaczył, jaką różnicę zrobi im to, czy zobaczę ten film w domu "za darmo", czy go w ogóle nie zobaczę, bo z pewnością bym nie poszedł na coś, co męczyłem w sumie 3 dni, a na dysku leżało ze 2 tygodnie nim się zabrałem