Wpis z mikrobloga

@pszemek1337: Jak coś to porównywałbym to z tą mapką. Warszawa ma świetną komunikację. Nie mamy tylu linii metra (bo jak mamy nadgonić? pierwsza linia w Londynie otwarta w 1863 roku), ale jest naprawdę niezła komunikacja szynowa. Do tego brak bzdur typu "autobus przyjeżdża raz na 15 minut" jak w niektórych miastach zachodnich tylko podane co do minuty. Czepiam się, ale ogólnie jak ludzie przyjeżdżają do Polski to akurat warszawską komunikację strasznie
Rivo - @pszemek1337: Jak coś to porównywałbym to z tą mapką. Warszawa ma świetną komu...

źródło: comment_uV8LEa5tDty3qHgXUsVatFuod1Awx2nq.jpg

Pobierz
@Rivo: Masz rację, mi się podoba polska komunikacja miejska. Chyba w każdy mieście godziny odjazdów autobusów i tramwajów podane są co do minuty (i w większości sprawdzają się). We Wrocławiu jest jednak wyjątek, linia 33, gdzie w pewnych godzinach jest podane, że "tramwaj kursuje co 6 minut", ale nic w tym złego, bo jeździ tak często, że czasem stoją po 2 na przystanku.
Czepiam się, ale ogólnie jak ludzie przyjeżdżają do Polski to akurat warszawską komunikację strasznie zachwalają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Rivo: no nie wiem. Swego czasu mieliśmy do znalezienia przystanek Centrum 06 bodajże. Dookoła pełno innych Centrum 05, 04 czy inne takie. Żadnej logicznie ułożonej numeracji, wszystko nazwane tak samo tylko liczba inna mimo, iż przystanki na innych ulicach leżą.

Tylko w Wawie z czymś takim się spotkałem.