Wpis z mikrobloga

Mirki może mi pomożecie, może ktoś z was dysponuje podobnym sprzętem, bo ciężko znaleść coś ciekawego. Szukam laptopa w cenie od 2000 do max 3000 zł
z prockiem intela i3, i5 lub i7 piątej lub szóstej generacji, grafiką nvidii min gt940 i koniecznie wymienną baterią bo właśnie to jest najwarzniejsze od razu uprzedzam, że podzespoły AMD odpadają nawet jeśli były by bardziej opłacalne.

#komputery
#pcmasterrace
#laptopy
  • 20
@DyrektorInternetu: no nie powiem parametry fajne, ale jestem dość sceptycznie nastawiony do wydawania aż takiej kasy na laptopa, bo w razie gdy coś się zepsuje po gwarancji to albo jakiś serwis bo mają większą dostępność części i trochę wydać na naprawe, albo kosz bo niestety części nie są dostępne tak jak do deskopów i nie zawsze da się naprawić samemu ...

kumpel miał kiedyś używanego laptopa, na gwarancji jeszcze i co
@DyrektorInternetu: jednak mnie przekonałeś, będę kupował pod koniec miesiąca :) tylko powiedz mi tylko czy bateria jest wyjmowania czy nie i jeszcze jedno nie wiesz czas jakiej firmy jest dysk w środku ?
@DyrektorInternetu: stało się, jednak kupiłem a w zasadzie wziołem na raty Asusa GL552VW z i7 i GTX960m doszedłem do wniosku, że jak kupuje to już dołoże do lepszego sprzetu, nada się do gier i ripowania filmów ...